Путивльська міська рада - офіційний сайт

Інформація

Користувався іпотечним житловим кредитом - частину суми процентів можна включити до податкової знижки
Детальніше

Протягом січня-липня 2018 року до центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулося 1284 особи, з них мали статус безробітного 1000 осіб.
На 01 серпня 2018 року на обліку перебуває 474 безробітних, з них: жінки – 230 ( 48,5 %), молодь – 127 (26,8%), інваліди – 18 чол. – 3,8%.,чисельність безробітних пе...

Співробітники Служби безпеки України спільно з відділом детективів ГУ Національної поліції в Сумській області блокували незаконний збут зброї та боєприпасів на території Сумської області.
Правоохоронці встановили, що раніше судимий за кримінальні злочини місцевий житель зберігав у власному помешканні військові засоб...

Співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на хабарі посадовця Сумського прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини.
Правоохоронці встановили, що лікар ветконтролю вимагала від місцевого мешканця чотири тисячі гривень за безп...

Розглянувши робочий проект «Капітальний ремонт автодороги по вул.Шевченка від просп.І.Путивсльського до вул.Першотравнева в м.Путивль Сумської області», виготовлений на виконання рішення 35 сесії міської ради 7 скликання від 21.12.2017р. № 1214-МР «Про міський бюджет на 2018 рік» (із змінами та доповненнями), керуюч...

На підставі поданої заяви та документів щодо присвоєння адреси окремим приміщенням нежитлової будівлі по вул. Новоселівська, 129, яка перебуває на балансі ПАТ «Сумиобленерго», керуючись пп.5 п. «б» ст.30, ст. 31, ч.1 ст.52, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Путивльської...

Розглянувши кошторисну документацію «Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку по проспекту Іоанна Путивльського, буд. 30 в м. Путивль Сумської області», керуючись Порядком затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 11 ...

Затверджено
рішення 2-ої сесії міської ради 7 скликання від 09.12.2015р. №7-МР

Регламент
роботи Путивльської міської ради VII скликання

РОЗДІЛ I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1. Правові засади діяльності Путивльської міської ради
1. Даний Реглам...

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1997, № 24, ст.170)

{Із змінами, внесеними згідно із Законом
№ 163-XIV від 06.10.98, ВВР, 1998, № 48, ст.292}

{Офіційне тлумачення до Закону див. в Рішенні Конституційного Суду
№ 7-рп/99 від 06.07.99}

{Із змінами, внесеними згідно із Законами
...

Депутатська фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (голова фракції Кириленко Володимир Іванович) в складі 8 депутатів :

- Смолін Олександр Іванович
- Чайковська Надія Ігорівна
- Закоморний Олексій Валерійович
- Холявко Анатолій Петрович ...

img

Оновлення сайту міської ради

Путивльська міська рада висловлює подяку веб-студії Samber.ru за оновленя порталу
14.12.2013 року представлена нова версія сайту Путивльської міської ради. Основними критеріями оновлення були: швидкий пошук інформації, зручність у користуванні ресурсом для гостей та посадових осіб, сучасне ділове оформлення сторінок.
Внутрішня будова сайту повністю змінена. Відтепер можна отримати доступ до необхідної інформації значно швидше. Сторінка розширеного пошуку дає змогу безпомилково знайти нормативно-правовий акт за його назвою, датою затвердження або номером.
Сподіваємось, ви оціните зручність користування оновленим ресурсом. У разі виникнення питань щодо функціоналу, можете написати листа на електронну адресу rada-putivl@mail.ru. Бажаємо успіхів!

Ми розвиваємо електронне урядування

Умови використання інформації

Усі матеріали офіційного сайту міської ради можуть бути відтворені у будь-яких засобах масової інформації, на серверах мережі Інтернет або на будь-яких інших носіях без будь-яких обмежень за обсягом і термінами публікації.
Цей дозвіл в рівній мірі поширюється на газети, журнали, радіостанції, телеканали, сайти і сторінки в мережі Інтернет. Єдиною умовою копіювання та ретрансляції є посилання на першоджерело. Ніякої попередньої згоди на копіювання з боку міської ради не потрібно.
Публікація нормативно-правових документів на сайті міської ради носить довідковий характер і не породжує правових наслідків.
Для перегляду сторінок сайту і наявних файлів потрібно стандартне програмне забезпечення. Якщо виникли проблеми з відображенням динамічних елементів або обмеження можливості перегляду документів в електронній формі, користувачу необхідно встановити відповідне програмне забезпечення.

Авторизація

Увійти