Cписок депутатів 7-го скликання

1 Анчин Олег Валерійович, 0674043079, округ №9
2 Воронін Олександр Миколайович, 0507160774, округ №13
3 Воронова Марія Володимирівна, 0995255540, округ №6
4 Гавриков Анатолій Васильович, 0661527334, округ №18
5 Гусєв Володимир Олександрович, 0671594950, округ №4
6 Диреколенко Юрій Віталійович, 0509868376, округ №10
7 Кардашов Роман Вікторович, 0956504302, округ №26
8 Кірєєв Михайло Григорович, 0669951727, округ №15
9 Ковальов Олександр Григорович, 0664167000, округ №2
10 Кириленко Володимир Іванович, 0959449789, округ №12
11 Латишева Валентина Олексіївна, 0509041730, округ №21
12 Литвинов Олександр Васильович - секретар ради, 0667539624, округ №14
13 Лощилов Олександр Михайлович, 0661495382, округ №3
14 Маклаков Євген Миколайович, 0955778839, округ №22
15 Малінін Анатолій Олександрович, 0500332343, округ №23
16 Мороз Юрій Іванович, 0668177770, округ №1
17 Полозова Леніна Іванівна, 0663570725, округ №24
18 Почепцова Тетяна Миколаївна, 0503076840, округ №5
19 Самойликова Олена Сергіївна, 0503071609, округ №19
20 Скоробогатий Іван Миколайович, 0667347925, округ №25
21 Сичевський Ярослав Сергійович, 0506474049, округ №11
22 Тельонков Олександр Євгенович, 0992209407, округ №7
23 Умрюхін Андрій Миколайович, 0506029059, округ №20
24 Федоренко Віталій Андрійович, 0508822333, округ №16
25 Швець Володимир Федорович, 0507186694, округ №8
26 Шестаков Олексій Леонідович, 0954108971, округ №17

Міський голова

photo
Волков Валерій Валентинович


Перелік постійних комісій міської ради 7-го скликання

Комісія з питань депутатської етики, діяльності ради та самоврядування, законності, правопорядку та територіального устрою
ПІБ Посада
1 Самойликова Олена Сергіївна голова комісії
2 Швець Володимир Федорович заступник голови комісії
3 Федоренко Віталій Андрійович член комісії
4 Мороз Юрій Іванович член комісії
5 Полозова Леніна Іванівна член комісії
Комісія з питань плануваня, бюджету, фінансів господарчого та соціального розвитку, управління комунальною власністю міста
ПІБ Посада
1 Почепцова Тетяна Миколаївна голова комісії
2 Воронін Олександр Миколайович заступник голови комісії
3 Диреколенко Юрій Віталійович секретар комісії
4 Сичевський Ярослав Сергійович член комісії
5 Маклаков Євген Миколайович член комісії
6 Ковальов Олександр Григорович член комісії
7 Кардашов Роман Вікторович член комісії
Комісія з земельних питань та питань промисловості, будівництва, благоустрою, транспорту, комунального господарства
ПІБ Посада
1 Кірєєв Михайло Григорович голова комісії
2 Кириленко Володимир Іванович заступник голови комісії
3 Умрюхін Андрій Миколайович секретар комісії
4 Гусєв Володимир Олександрович член комісії
5 Гавриков Анатолій Васильович член комісії
6 Малінін Анатолій Олександрович член комісії
7 Анчин Олег Валерійович член комісії
Комісія з питань освіти, культури, роботи з молоддю, соціального захисту та медичного обслуговування населення
ПІБ Посада
1 Тельонков Олександр Євгенович голова комісії
2 Скоробогатий Іван Миколайович заступник голови комісії
3 Воронова Марія Володимирівна секретар комісії
4 Шестаков Олексій Леонідович член комісії
5 Лощилов Олександр Михайлович член комісії
6 Латишева Валентина Олексіївна член комісії

Авторизація

Увійти