gerb
Путивльська міська рада
Путивльського району
Сумської області

Рiшення

№825-МР від 30.03.2017р. м.Путивль

Про звернення депутатів Путивльської міської ради до Верховної Ради України

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення підтримки проекту Закону України від 25.01.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства»№ 5711, міська рада вирішила:

1. Звернутись до Верховної Ради України щодо підтримки проекту Закону України від 25.01.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства»№5711 (звернення додається).

2. Направити це рішення до Верховної Ради України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Литвинова О.В.


ЗВЕРНЕННЯ
Путивльської міської ради
щодо підтримки проекту Закону України від 25.01.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства» № 5711

01 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 6 грудня 2016 року № 1774-VIII, яким встановлено нереальні, неспівставні розміри санкцій за порушення законодавства про працю, максимальний розмір яких становить 320 000 гривень.
Основними принципами юридичної відповідальності є принципи справедливості та доцільності, які передбачають, що санкція завжди повинна відповідати рівню соціальної небезпечності та тяжкості вчинку. Тобто заходи покарання повинні відповідати цілям юридичної відповідальності.
Проте, згідно діючого законодавства, розмір санкцій за порушення законодавства про працю є в десятки разів вищим, ніж за порушення, що посягають на власність, порушення у сфері охорони природи, у сфері промисловості та будівництва та інші порушення, які можуть призвести до заподіяння шкоди життю та здоров’ю людини, а також призвести до екологічних та техногенних катастроф, що матимуть незворотні наслідки.
Застосування передбачених зазначеним вище Законом штрафних санкцій за порушення законодавства про працю та зайнятість населення стане причиною для зменшення виробництва товарів та послуг, ліквідації робочих місць та збільшенню адміністративного тиску на доходи фізичних осіб та роботодавців.
25 січня 2017 року у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства» № 5711, метою якого є уникнення подвійної відповідальності за одні й ті ж самі правопорушення, ліквідація неспівставності санкцій за адміністративні правопорушення, попередження ліквідації робочих місць в Україні.
На підставі зазначеного, з метою забезпечення збереження робочих місць, зупинення тінізації ринку праці та зменшення соціальної напруги в суспільстві просимо підтримати проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства».

Прийнято на 25 сесії Путивльської міської ради сьомого скликання


Результати поіменного голосування депутатів Путивльської міської ради за рішення

з/п Прізвище, ім’я, по батькові Відмітка щодо голосування («за». «проти», «утримався», «відсутній»)
1 Анчин Олег Валерійович - за
2 Воронін Олександр Миколайович - за
3 Воронова Марія Володимирівна - за
4 Гавриков Анатолій Васильович - відсутній
5 Гусєв Володимир Олександрович - відсутній
6 Диреколенко Юрій Віталійович - за
7 Кардашов Роман Вікторович - відсутній
8 Кірєєв Михайло Григорович - за
9 Ковальов Олександр Григорович - за
10 Кириленко Володимир Іванович - за
11 Латишева Валентина Олексіївна - відсутня
12 Литвинов Олександр Васильович - за
13 Лощилов Олександр Михайлович – за
14 Маклаков Євген Миколайович - за
15 Малінін Анатолій Олександрович - за
16 Мороз Юрій Іванович - за
17 Полозова Леніна Іванівна - відсутня
18 Почепцова Тетяна Миколаївна - за
19 Самойликова Олена Сергіївна - за
20 Скоробогатий Іван Миколайович - відсутній
21 Сичевський Ярослав Сергійович – за
22 Тельонков Олександр Євгенович - відсутній
23 Умрюхін Андрій Миколайович - за
24 Федоренко Віталій Андрійович - за
25 Швець Володимир Федорович - за
26 Шестаков Олексій Леонідович – за
Запис було опубліковано: 31.03.2017 08:49
Запис опублікував: секретарка - Єрмакова Ольга Володимирівна

Авторизація

Увійти