gerb
Путивльська міська рада
Путивльського району
Сумської області

Рiшення

№1654-МР  від 25.10.2018р. м.Путивль

Про звернення до голови Сумської обласної державної адміністрації та голови Сумської обласної ради

У зв`язку з тим, що Постановою ЦВК від 12.10.2018р. №156 на 23 грудня 2018р. призначено перші вибори до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади, з метою дотримання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись ст.140 Конституції України, частиною 2 статті 2, частиною 1 статті 10, ст.25, ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Схвалити текст Звернення Путивльської міської ради до голови Сумської обласної державної адміністрації та голови Сумської обласної ради (додається).

2. Направити звернення за належністю для відповідного розгляду.

3. Опублікувати дане рішення на офіційному веб-сайті Путивльської міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності, правопорядку, територіального устрою, депутатської етики, діяльності ради, самоврядування та регуляторної політики (Самойликова О.С.) та секретаря ради Литвинова О.В.Міський голова В.ВОЛКОВГолові Сумської обласної державної адміністрації
Клочку М.О.
Голові Сумської обласної ради
Токарю В.М.


З В Е Р Н Е Н Н Я
до голови Сумської обласної державної адміністрації та голови Сумської обласної ради

Відповідно до п.1 ст.8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» 08.02.2018р. було утворено Путивльську міську раду Путивльської об’єднаної територіальної громади. Постановою ЦВК від 12.10.2018р. №156 на 23 грудня 2018р. призначено перші вибори до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади, тобто спочатку наступного року об’єднана територіальна громада набере повноваження.
Не враховуючи думку громади на 14 сесії Сумської обласної ради 07.07.2017р. за поданням Сумської обласної адміністрації прийнято рішення, яким внесено зміни до проекту перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумської області. Згідно даного документу Мазівська сільська рада та Мачулищанська сільська рада Путивльського району Сумської області ввійшли до Новослобідської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
Натомість 05.04.2018р. депутатами Мазівської сільської ради Путивльського району Сумської області, на виконання волі більшості мешканців, які хочуть приєднатися до Путивльської міської ради, на засіданні 26 сесії ради 7 скликання було прийнято відповідне рішення «Про внесення змін до проекту перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумської області». На виконання зазначеного рішення сільський голова направив до Сумської обласної державної адміністрації лист №41 від 05.04.2018р., де просив голову Сумської ОДА вирішити питання підготовки та винесення на розгляд сесії Сумської обласної ради проекту рішення, яким з врахуванням думки громади внести відповідні зміни до проекту перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумської області (зі змінами від 07.07.2017р.). Лист вручено особисто сільським головою працівнику канцелярії (отримано канцелярією Сумської ОДА 06.04.2018р.). До цього часу питання не підготовлено та не винесено на розгляд сесії обласної ради, чим порушуються інтереси громад.
Така сама ситуація зі зверненням Мачулищанського сільського голови Мачулищанської сільської ради Путивльського району Сумської області від 13.12.2017р. № 42, яке вручено нарочним до секретаріату Сумської ОДА ще 14.12.2017р.
Таким чином Сумською ОДА ігнорується волевиявлення громад, що суперечить вимогам Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

ВРАХОВУЮЧИ ВСЕ ВИЩЕ НАВЕДЕНЕ:

Вимагаємо врахувати волевиявлення громад Мазівської та Мачулищанської сільських рад Путивльського району Сумської області - терміново вирішити питання підготовки та винесення на розгляд сесії Сумської обласної ради проекту рішення, яким внести відповідні зміни до проекту перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумської області (зі змінами від 07.07.2017р.).

Підтримано рішенням Путивльської міської ради від 25.10.2018 року № 1654-МР

Результати
Поіменного голосування депутатів Путивльської міської ради за рішення

з/п Прізвище, ім’я, по батькові Відмітка щодо голосування («за». «проти», «утримався», «відсутній»)

1 Анчин Олег Валерійович - за
2 Воронін Олександр Миколайович - відсутній
3 Воронова Марія Володимирівна – відсутня
4 Гавриков Анатолій Васильович - відсутній
5 Гусєв Володимир Олександрович - відсутній
6 Диреколенко Юрій Віталійович - відсутній
7 Кардашов Роман Вікторович - відсутній
8 Кірєєв Михайло Григорович - за
9 Ковальов Олександр Григорович - за
10 Кириленко Володимир Іванович - за
11 Латишева Валентина Олексіївна - відсутня
12 Литвинов Олександр Васильович - за
13 Лощилов Олександр Михайлович – за
14 Маклаков Євген Миколайович - відсутній
15 Малінін Анатолій Олександрович - відсутній
16 Мороз Юрій Іванович - за
17 Полозова Леніна Іванівна - відсутня
18 Почепцова Тетяна Миколаївна - за
19 Самойликова Олена Сергіївна - за
20 Скоробогатий Іван Миколайович - за
21 Сичевський Ярослав Сергійович – за
22 Тельонков Олександр Євгенович - відсутній
23 Умрюхін Андрій Миколайович - за
24 Федоренко Віталій Андрійович - за
25 Швець Володимир Федорович - за
26 Шестаков Олексій Леонідович – заЗапис було опубліковано: 29.10.2018 08:57
Запис опублікував: секретарка - Єрмакова Ольга Володимирівна

Авторизація

Увійти