gerb
Путивльська міська рада
Путивльського району
Сумської області

Рiшення

№157 від 19.12.2018р. м.Путивль

Про організацію торгівельного обслуговування мешканців та гостей міста в передсвяткові дні зустрічі Нового 2019 року та Різдвяних свят

З метою поліпшення задоволення потреб населення у товарах широкого вжитку за доступними цінами, створення сприятливих умов для придбання товарів належної якості, новорічних прикрас, ялинкової продукції у новорічні та Різдвяні свята, керуючись п.8 ст.30, п.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Путивльської міської ради вирішив :

1. Рекомендувати суб’єктам господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства, послуг підготувати об’єкти до святкування новорічних та Різдвяних свят, а саме:
1.1. Оформити новорічними прикрасами об’єкти сфери торгівлі, ресторанного господарства, послуг в термін до 25 грудня 2019 року;
1.2. Оформити прилеглі території об’єктів сфери торгівлі, ресторанного господарства, послуг електричними гірляндами та різдвяними прикрасами.

2. Рекомендувати керівникам підприємств торгівлі, громадського харчування та фізичним особам – підприємцям:
2.1. Організувати святкову торгівлю по пр.-ту. Іоанна Путивльського (від вул. Кролевецька до вул. Вознесенська) з 19 грудня 2018р. по 07 січня 2019 року.
2.2. Встановити режим роботи з 7.00 до 16.00 години.
2.3. Забезпечити наявність на робочих місцях відповідних документів, а також дотримання санітарних норм і правил торгівлі.
2.4. Укласти договори з Путивльською ЖЕК на утримання в належному санітарному стані торгівельного місця та прилеглої території.

3. Рекомендувати керівникам об’єктів сфери торгівлі переглянути асортиментний перелік товарів з метою повного задоволення попиту споживачів у товарах широкого вжитку, звернути особливу увагу на якість товарів, додержання терміну реалізації.

4. Рекомендувати керівникам об’єктів ресторанного господарства, які мають намір змінити графіки роботи своїх закладів у зв’язку з проведенням святкового обслуговування в новорічну ніч 2018 - 2019 року надати заяви щодо погодження зміни графіку роботи до виконавчого комітету Путивльської міської ради в термін до 25 грудня 2018 року.

5. Заборонити суб’єктам підприємницької діяльності використання піротехнічних засобів у закладах, де будуть проводитись масові заходи у новорічні та Різдвяні дні.

6. Рекомендувати міському голові створити комісію для контролю за дотриманням діючого законодавства на об’єктах сфери торгівлі та ресторанного господарства міста в межах наданих повноважень.

7. Визначити наступні місця торгівлі ялинковою продукцією:
- пр.-т. Іоанна Путивльського (від вул. Кролевецька до вул. Вознесенська);
- територія комунального ринку по вул. Кролевецька;
- вул. Слобідська, 48;
- пр.-т. Іоанна Путивльського, 4, 39.

8. Суб’єктам підприємницької діяльності здійснювати торгівлю ялинковою продукцією за умови наявності торгівельного патенту та супровідних документів на товар, дотримання правил торгівлі. Утримувати територію торгівлі в належному санітарному стані.

9. Суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють торгівлю піротехнічними засобами, дотримуватись вимог чинного законодавства України.

10. Рекомендувати Путивльському відділенню поліції ГУНП в Сумській області посилити контроль щодо правопорядку в місті в період новорічних та Різдвяних свят, недопущення стихійної торгівлі та дотримання суб’єктами підприємницької діяльності діючого законодавства при торгівлі піротехнічними засобами.

11. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на заступника міського голови Вороніна В.А.
Запис було опубліковано: 20.12.2018 08:19
Запис опублікував: секретарка - Єрмакова Ольга Володимирівна

Авторизація

Увійти