gerb
Путивльська міська рада
Путивльського району
Сумської області

Рiшення

№1869-МР від 10.04.2019р. м.Путивль

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Миколо-Можайська, 7 «в» в м. Путивль

З метою забезпечення раціонального землекористування, збільшення надходжень до міського бюджету, необхідністю оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під нежитловою будівлею в м.Путивль, вул. Миколо-Можайська, 7 «в», що передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру шляхом виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи пропозиції постійної комісії з земельних питань, промисловості, будівництва, благоустрою, транспорту, комунального господарства, про необхідність внесення змін на підставі статей 12, 38, 83, 116, 123, 125, 126, Земельного кодексу України, керуючись ст.25, п.34 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл територіальній громаді м. Путивль в особі Путивльської міської ради на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Путивль, вул. Миколо-Можайська, 7 «в» під нежитловою будівлею, цільове використання - землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) код КВЦПЗ - 16.00, для реєстрації та формування земельної ділянки, як об’єкта речових прав, орієнтовною площею 0,0800га.

2. Проект землеустрою розробити згідно до вимог Земельного кодексу України. Термін дії рішення - до затвердження проекту землеустрою.
Запис було опубліковано: 11.04.2019 08:13
Запис опублікував: секретарка - Єрмакова Ольга Володимирівна

Авторизація

Увійти