gerb
Путивльська міська рада
Путивльського району
Сумської області

Рiшення

№1912-МР від 26.04.2019р. м.Путивль

Про розгляд заяви мешканців будинку №14 по вул. Глухівська

Розглянувши заяву Шрамченко Марії Яковлівни, Сичевської Людмили Михайлівни, Новікової Кристини Миколаївни, Венедиктової Валентини Григорівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для обслуговування багатоквартирного житлового будинку, по вул. Глухівська,14 у м. Путивль, враховуючи пропозиції постійної комісії з земельних питань, промисловості, будівництва, благоустрою, транспорту, комунального господарства, відповідно до вимог ст.ст. 42, 89, 118, 121 Земельного кодексу України, керуючись ст.25, п.34 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Відмовити Шрамченко М. Я., Сичевській Л. М., Новіковій К. М., Венедиктовій В. Г. у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для обслуговування багатоквартирного житлового будинку, по вул. Глухівська,14 у м. Путивль.

2. Надати Шрамченко М. Я., Сичевській Л. М., Новіковій К. М., Венедиктовій В. Г. роз’яснення щодо земельних ділянок для обслуговування багатоквартирного житлового будинку у відповідності до ст. 42 Земельного кодексу України.
Запис було опубліковано: 28.04.2019 08:44
Запис опублікував: секретарка - Єрмакова Ольга Володимирівна

Авторизація

Увійти