gerb
Путивльська міська рада
Путивльського району
Сумської області

Рiшення

№1914-МР  від 26.04.2019р. м.Путивль

Про звернення до Центральної Виборчої Комісії

Відповідно до ст.140 Конституції України, керуючись частиною 2 статті 2, частиною 1 статті 10, ст.25, ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Схвалити текст звернення Путивльської міської ради до Центральної Виборчої Комісії щодо призначення перших виборів до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Путивльського району Сумської області (додається).

2. Направити звернення за належністю для відповідного розгляду.

3. Опублікувати дане рішення на офіційному веб-сайті Путивльської міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності, правопорядку, територіального устрою, депутатської етики, діяльності ради, самоврядування та регуляторної політики (Самойликова О.С.) та секретаря ради Литвинова О.В.


Міський голова В.ВОЛКОВГолові Центральної виборчої комісії
Т.СЛІПАЧУК


ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Путивльської міської ради сьомого скликання щодо призначення перших виборів до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Путивльського району Сумської області
Постановою ЦВК від 20 квітня 2019 року № 846 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 30 червня 2019 року» було призначено вибори в об’єднаних територіальних громадах, де вони не відбулись у зв’язку з введенням воєнного стану. При цьому, якщо постановою від 12 жовтня 2018 року № 156 "Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року" було передбачено, в т.ч. і перші вибори до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Путивльського району Сумської області, то чомусь у постанові від 20 квітня 2019 року № 846, якою призначено перші вибори у громадах після припинення воєнного стану, Путивльська міська громада відсутня, тобто перші вибори без будь-яких на те підстав не призначені.
Враховуючи наведене вимагаємо від ЦВК провести термінове засідання та прийняти постанову, якою призначити перші вибори до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Путивльського району Сумської області.
В разі невиконання вимог діючого законодавства України Путивльська міська рада залишає за собою право звернення до суду з позовною заявою вчинити дії щодо призначення перших виборів до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Путивльського району Сумської області.
Підтримано рішенням Путивльської міської ради від 26.04.2019 року № 1914-МР
Запис було опубліковано: 28.04.2019 08:46
Запис опублікував: секретарка - Єрмакова Ольга Володимирівна

Авторизація

Увійти