gerb
Путивльська міська рада
Путивльського району
Сумської області

Рiшення

№2081-МР від 05.09.2019р. м.Путивль

Про звернення до Сумської обласної державної адміністрації

Відповідно до ст.140 Конституції України, керуючись частиною 2 статті 2, частиною 1 статті 10, ст.25, ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Схвалити текст звернення Путивльської міської ради до Сумської обласної державної адміністрації щодо призначення перших виборів до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Путивльського району Сумської області (додається).

2. Направити звернення за належністю для відповідного розгляду.

3. Опублікувати дане рішення на офіційному веб-сайті Путивльської міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності, правопорядку, територіального устрою, депутатської етики, діяльності ради, самоврядування та регуляторної політики (Самойликова О.С.) та секретаря ради Литвинова О.В.


Міський голова В.ВОЛКОВ
Т.в.о голови Сумської обласної державної адміністрації
І.КУПРЕЙЧИК

ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Путивльської міської ради сьомого скликання щодо призначення перших виборів до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Путивльського району Сумської області
Постановою ЦВК від 20 квітня 2019 року № 846 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 30 червня 2019 року» було призначено вибори в об’єднаних територіальних громадах, де вони не відбулись у зв’язку з введенням воєнного стану. При цьому, якщо постановою від 12 жовтня 2018 року № 156 "Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року" було передбачено, в т.ч. і перші вибори до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Путивльського району Сумської області, то чомусь у постанові від 20 квітня 2019 року № 846, якою призначено перші вибори у громадах після припинення воєнного стану, Путивльська міська громада відсутня, тобто перші вибори без будь-яких на те підстав не призначені.
Відповідно до листа Центральної виборчої комісії від 16.08.2019 року №21-40-7855 зазначено, що призначення перших виборів Путивльської міської ради об’єднаної територіальної громади та Путивльського міського голови Путивльського району Сумської області буде винесено на розгляд Комісії в порядку і в строки, визначені Законом і вказаним Порядком, після надходження до Комісії звернення відповідної обласної державної адміністрації про те, що рішення стосовно добровільного об’єднання в територіальну громаду прийнято без порушення Конституції України, законів України, не суперечать висновку, передбаченому частиною четвертою статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», і не перешкоджають прийняттю рішення про призначення перших місцевих виборів відповідно до частини восьмої зазначеної статті.
Враховуючи наведене просимо Сумську обласну державну адміністрацію повторно звернутись до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів Путивльської міської ради об’єднаної територіальної громади та Путивльського міського голови Путивльського району Сумської області.
Підтримано рішенням Путивльської міської ради від 05.09.2019 року № 2081-МР

Результати
Поіменного голосування депутатів Путивльської міської ради за рішення

з/п Прізвище, ім’я, по батькові Відмітка щодо голосування («за». «проти», «утримався», «відсутній»)

1 Анчин Олег Валерійович - відсутній
2 Воронін Олександр Миколайович - відсутній
3 Воронова Марія Володимирівна – відсутня
4 Гавриков Анатолій Васильович - за
5 Гусєв Володимир Олександрович - за
6 Диреколенко Юрій Віталійович - за
7 Кардашов Роман Вікторович - за
8 Кірєєв Михайло Григорович - за
9 Ковальов Олександр Григорович – за
10 Кириленко Володимир Іванович - за
11 Латишева Валентина Олексіївна - відсутня
12 Литвинов Олександр Васильович - за
13 Лощилов Олександр Михайлович – за
14 Маклаков Євген Миколайович - відсутній
15 Малінін Анатолій Олександрович -за
16 Мороз Юрій Іванович - відсутній
17 Полозова Леніна Іванівна - відсутня
18 Почепцова Тетяна Миколаївна - за
19 Самойликова Олена Сергіївна - відсутня
20 Скоробогатий Іван Миколайович - відсутній
21 Сичевський Ярослав Сергійович – за
22 Тельонков Олександр Євгенович - за
23 Умрюхін Андрій Миколайович - відсутній
24 Федоренко Віталій Андрійович - відсутній
25 Швець Володимир Федорович - за
26 Шестаков Олексій Леонідович – за
Запис було опубліковано: 06.09.2019 08:41
Запис опублікував: секретарка - Єрмакова Ольга Володимирівна

Авторизація

Увійти