gerb
Путивльська міська рада
Путивльського району
Сумської області

Рiшення

№2082-МР  від 05.09.2019р. м.Путивль

Про звернення до Президента України, Служби Безпеки України, Генеральної прокуратури України

Відповідно до ст.140 Конституції України, керуючись частиною 2 статті 2, частиною 1 статті 10, ст.25, ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Схвалити текст звернення Путивльської міської ради до Президента України, Служби Безпеки України, Генеральної прокуратури України щодо призначення перших виборів до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Путивльського району Сумської області (додається).

2. Направити звернення за належністю для відповідного розгляду.

3. Опублікувати дане рішення на офіційному веб-сайті Путивльської міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності, правопорядку, територіального устрою, депутатської етики, діяльності ради, самоврядування та регуляторної політики (Самойликова О.С.) та секретаря ради Литвинова О.В.


Міський голова В.ВОЛКОВ
Президенту України
В.ЗЕЛЕНСЬКОМУ
Генеральному прокуророві України
Р.РЯБОШАПЦІ
Голові Служби Безпеки України
І.БАКАНОВУ


ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Путивльської міської ради сьомого скликання щодо призначення перших виборів до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Путивльського району Сумської області
Відповідно до п.1 ст.8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» 08.02.2018 року було утворено Путивльську міську раду Путивльської об’єднаної територіальної громади.
Центральною виборчою комісією було прийнято рішення призначити на неділю, 23 грудня 2018 року, перші вибори у 125 об’єднаних територіальних громадах, в тому числі і у Путивльську міську об’єднану територіальну громаду.
Виборчий процес було розпочато.
В подальшому Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", затвердженим Законом України від 26 листопада 2018 року № 2630-VIII, в Україні було введено воєнний стан із 14 години 00 хвилин 26 листопада 2018 року строком на 30 діб до 14 години 00 хвилин 26 грудня 2018 року із застереженням, що воєнний стан вводиться у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.
Відповідно до ч.1 ст.19 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" в умовах воєнного стану забороняється проведення виборів Президента України, а також виборів до Верховної Ради України, Верховної Ради АР Крим і органів місцевого самоврядування.
У зв’язку з цим ЦВК звернула увагу суб’єктів та інших учасників виборчого процесу місцевих виборів, що проводяться в областях, у яких введено воєнний стан, на неухильне дотримання вимог ч.1 ст. 9 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" щодо заборони проведення виборів.
При цьому визначено, що питання призначення місцевих виборів у вказаних областях вирішуватиметься суб’єктами їх призначення в порядку, визначеному законодавством України, після припинення чи скасування воєнного стану.
Воєнний стан було припинено о 14 години 00 хвилин 26 грудня 2018 року, але питання виборів до Путивльської місцевої ОТГ залишилось не вирішеним.
20 квітня 2019 року Центральна виборча комісія прийняла постанову №846 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 30 червня 2019 року», але Путивльська міська об’єднана територіальна громада до переліку об’єднаних територіальних громад, де повинні відбутись зазначені вибори, чомусь не увійшла.
На звернення Путивльської міської ради Путивльського району Сумської області Центральна виборча комісія стосовно призначення перших виборів до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Путивльського району Сумської області зазначила, що призначення перших виборів Путивльської міської ради об’єднаної територіальної громади та Путивльського міського голови Путивльського району Сумської області буде винесено на розгляд Комісії в порядку і в строки, визначені Законом і вказаним Порядком, після надходження до Комісії звернення відповідної обласної державної адміністрації про те, що рішення стосовно добровільного об’єднання в територіальну громаду прийнято без порушення Конституції України, законів України, не суперечать висновку, передбаченому частиною четвертою статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», і не перешкоджають прийняттю рішення про призначення перших місцевих виборів відповідно до частини восьмої зазначеної статті.
При цьому відповідно до листа Сумської обласної адміністрації №01-19/1449 від 21.02.2018р. такий лист направлено на адресу Комісії ще 19.02.2018р. за №01/17-1616).
Отже, з незрозумілих причин весь цей час навмисно гальмується процес призначення перших виборів до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Путивльського району Сумської області. Хотілось би зауважити, що саме затягування процесу виборів призводить до махінації з землями за межами населених пунктів громади, що в свою чергу негативно впливає і вплине в майбутньому на бюджет міської ради.
Враховуючи наведене просимо Вас посприяти у вирішенні питання призначення перших виборів до Путивльської міської об’єднаної територіальної громади Путивльського району Сумської області.
Підтримано рішенням Путивльської міської ради від 05.09.2019 року №2082-МР

Результати
Поіменного голосування депутатів Путивльської міської ради за рішення

з/п Прізвище, ім’я, по батькові Відмітка щодо голосування («за». «проти», «утримався», «відсутній»)

1 Анчин Олег Валерійович - відсутній
2 Воронін Олександр Миколайович - відсутній
3 Воронова Марія Володимирівна – відсутня
4 Гавриков Анатолій Васильович - за
5 Гусєв Володимир Олександрович - за
6 Диреколенко Юрій Віталійович - за
7 Кардашов Роман Вікторович - за
8 Кірєєв Михайло Григорович - за
9 Ковальов Олександр Григорович – за
10 Кириленко Володимир Іванович - за
11 Латишева Валентина Олексіївна - відсутня
12 Литвинов Олександр Васильович - за
13 Лощилов Олександр Михайлович – за
14 Маклаков Євген Миколайович - відсутній
15 Малінін Анатолій Олександрович -за
16 Мороз Юрій Іванович - відсутній
17 Полозова Леніна Іванівна - відсутня
18 Почепцова Тетяна Миколаївна - за
19 Самойликова Олена Сергіївна - відсутня
20 Скоробогатий Іван Миколайович - відсутній
21 Сичевський Ярослав Сергійович – за
22 Тельонков Олександр Євгенович - за
23 Умрюхін Андрій Миколайович - відсутній
24 Федоренко Віталій Андрійович - відсутній
25 Швець Володимир Федорович - за
26 Шестаков Олексій Леонідович – за
Запис було опубліковано: 06.09.2019 08:42
Запис опублікував: секретарка - Єрмакова Ольга Володимирівна

Авторизація

Увійти