gerb
Путивльська міська рада
Путивльського району
Сумської області

Рiшення

№209-МР  від 27.02.2020 р. м.Путивль

Про звернення до депутата Верховної Ради України Деркача А.Л.

У зв`язку з напруженою ситуацію, яка склалася навколо питання приєднання територіальних громад Путивльського району до Путивльської міської ради, керуючись ст.140 Конституції України, частиною 2 статті 2, частиною 1 статті 10, ст.25, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Схвалити текст Звернення Путивльської міської ради до депутата Верховної Ради України Деркача А.Л. (додається).

2. Секретарю міської ради Литвинову О.В. направити рішення депутату Верховної Ради України Деркачу А.Л., оприлюднити це рішення на офіційному сайті міської ради.

Додаток
до рішення 3 сесії Путивльської міської ради 7 скликання від 27.02.2020р. № 209-МРЗ В Е Р Н Е Н Н Я
до депутата Верховної Ради України Деркача А.Л.


Шановний Андрій Леонідовичу!

Путивльська міська рада вкрай стурбована ситуацією, яка склалася навколо питання приєднання територіальних громад Путивльського району до Путивльської міської ради, а конкретно - щодо приєднання Руднєвської сільської ради до Путивльської ОТГ.
Так, рішенням 14 сесії Сумської обласної ради від 07.07.2017р. було внесено зміни до проекту перспективного плану формування спроможних територіальних громад Путивльського району. Зазначений перспективний план є діючим на сьогодні. Відповідно до цього перспективного плану Руднєвська сільська рада ввійшла до Путивльської ОТГ.
12.02.2020р. міською радою було отримано звернення мешканців с.Руднєве (вхідний реєстраційний №169), яким міську раду повідомлено про те, що 06.02.2020р. у будинку культури с.Руднєве за ініціативою самих мешканців с.Руднєве були проведені загальні збори громадян, на яких прийнято рішення про приєднання до Путивльської ОТГ та у підтримку зібрано більше 280 підписів.
Через дванадцять днів - 24.02.2020р. відбулась сесія Руднєвської сільської ради. На цій сесії були присутні депутати Сумської обласної ради Олег БОЯРИНЦЕВ та Микола ІЛЬЧЕНКО, які наперекір перспективному плану та добровільного бажання місцевих мешканців виступили з ініціативою та в підсумку переконали 9 депутатів сільської ради не враховуючи думки своїх виборців прийняти рішення про приєднання Руднєвської сільської ради до Новослобідської сільської ОТГ.
Зазначене рішення визвало обурення не тільки мешканців с.Руднєве, а і мешканців сусідніх сіл Мазівка та Мачулище, а також Путивльської ОТГ. У соціальних мережах ідуть не аби які баталії, що накаляє обстановку у суспільстві. Люди звертаються до поліції та СБУ. Складається враження, що мешканці громади є чиїмись кріпаками і не мають права голосу. При цьому депутат Сумської обласної ради Олег БОЯРИНЦЕВ заявив, що він з Вами в одній команді і в цьому питанні є Ваша підтримка.
Всі ці дії ведуть до дискредитації діючої влади, Президента та Вас особисто.
Путивльська ОТГ ніяким чином не зачіпає інтереси Новослобідської громади і не проти її існування, але більшість мешканців Путивльського району за одну громаду на території району. Якщо цього зараз не зробити, то за результатами експериментів під назвою «реформи» та дій вищезазначених депутатів Сумської обласної ради під загрозою існування опиняться районна лікарня, центр позашкільної роботи, школи, хворі на діабет і т.д.
Путивльська міська рада неодноразово зверталась до Вас, як до свого депутата, якого ми обрали в надії на представництво інтересів мешканців та підтримку, з проханням провести робочі зустрічі у своєму виборчому окрузі, а саме – в Путивльському районі, та поспілкуватися з людьми з приводу їхньої думки щодо об’єднання громад. Але до цього часу відповіді не отримано.
На підставі наведеного вкотре просимо Вас втрутитись у ситуацію та в рамках наданих повноважень провести робочі зустрічі з метою встановлення справедливості та прийняття виваженого рішення.

Підтримано рішенням Путивльської міської ради від 27.02.2020 року № - 209-МР

Запис було опубліковано: 05.03.2020 09:49
Запис опублікував: секретарка - Єрмакова Ольга Володимирівна

Авторизація

Увійти