gerb
Путивльська міська рада
Путивльського району
Сумської області

Рiшення

від 20.03.2020р. м.Путивль

Зміни до колективного договору по КНП «Путивльська ЦРЛ» Путивльської районної ради Сумської області на 2019 -2022 роки

Додаток № 30


ПОЛОЖЕННЯ
ПРО УМОВИ ОПЛАТИ ПРАЦІ КЕРІВНОГО СКЛАДУ КНП


За виконання обов’язків директору нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з посадового окладу в розмірі, що становить 6 посадових окладів (ставок) працівника основної професії і фактично відпрацьованого часу.
За виконання обов’язків медичному директору нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з посадового окладу в розмірі, що становить 90 % посадового окладу директора і фактично відпрацьованого часу.
За виконання обов’язків головному бухгалтеру нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з посадового окладу в розмірі, що становить 90 % посадового окладу директора і фактично відпрацьованого часу.
За виконання обов’язків головній медичній сестрі нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з посадового окладу в розмірі, що становить 70 % посадового окладу директора і фактично відпрацьованого часу.
За виконання обов’язків заступнику головного бухгалтера нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з посадового окладу в розмірі, що становить 65 % посадового окладу головного бухгалтера і фактично відпрацьованого часу.
За виконання обов’язків юрисконсульту нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з посадового окладу в розмірі, що становить 60 % посадового окладу директора і фактично відпрацьованого часу.
Запис було опубліковано: 20.03.2020 08:10
Запис опублікував: секретарка - Єрмакова Ольга Володимирівна

Авторизація

Увійти