gerb
Путивльська міська рада
Путивльського району
Сумської області

Рiшення

від 09.10.2020р. м.Путивль

ПОСТАНОВА № 11 Про утворення дільничних виборчих комісій з Перших виборів депутатів Путивльської міської ради та міського голови 25 жовтня 2020 року (Додатки 15-27)

Додаток15
до постанови №11Путивльськоїміської територіальна виборчої комісіївід 08.10.2020р.

Дільниця №590455 – С.ЗАРІЧНЕ
№ Прізвище, власне ім’я, по батькові Посада в комісії Число, місяць, рік народження Суб’єкт подання Номер телефону
1 Єськова Віра Павлівна Голова комісії 09.08.1976 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
2 Іщенко Вікторія Миколаївна
Заступник 09.05.2000 Сумська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна Платформа –За Життя»
3 Чупахіна Людмила Михайлівна Секретар 27.03.1967 Сумська обласна організація політичної партії «Наш край »
4 Голодова Світлана Петрівна Член комісії 09.03.1970 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
5 Гудимов Микола Дмитрович Член комісії 10.08.1973 Сумська Територіальна Організація Радикальної Партії Олега Ляшка
6 Ковалюк Ольга Вікторівна Член комісії 02.04.1973 Сумська обласна організація політичної партії
«За майбутнє»
7 Мережко Лариса Вікторівна Член комісії 15.01.1985 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
8 Ремньов Олексій Миколайович Член комісії 04.04.1960 Голова Путивльської територіальної виборчої комісії
9 Черненко Наталія Володимирівна Член комісії 23.04.1977 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
10 Чупахіна Катерина Миколаївна Член комісії 10.04.1964 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Секретар засідання Голубкова М.Ю.


Додаток16
до постанови №11Путивльськоїміської територіальна виборчої комісіївід 08.10.2020р.

Дільниця №590456 – С.СКУНОСОВЕ
№ Прізвище, власне ім’я, по батькові Посада в комісії Число, місяць, рік народження Суб’єкт подання Номер телефону
1 Максименко ГаннаПетрівна Голова
комісії
07.07.1961 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
2 Максименко Олександр Миколайович
Заступник 05.09.1984 Сумська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна Платформа –За Життя»
3 Овчарова Ганна Михайлівна Секретар 23.04.1964 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
4 Голубенко Олександра Дмитрівна Член комісії 02.02.1954 Сумська обласна організація політичної партії «Наш край »
5 Жидков Олександр Володимирович Член комісії
03.07.1957 Сумська обласна організація політичної партії
«За майбутнє»
6 Откидач Ганна Дмитрівна Член комісії 21.04.1957 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
7 Панченко Ніна Іванівна Член комісії 25.08.1965 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
8 Спіцина Вікторія Валентинівна Член комісії 05.08.1981 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
9 Цеков Роман Вячеславович Член комісії 17.07.2001 Сумська Територіальна Організація Радикальної Партії Олега Ляшка
10 Спіцина Лілія Володимирівна Член комісії 23.12.1959 Від Голови Путивльської ТВК

Секретар засідання Голубкова М.Ю.


Додаток17
до постанови №11Путивльськоїміської територіальна виборчої комісіївід 08.10.2020р.

Дільниця №590457 – С.РЕВ’ЯКИНЕ
№ Прізвище, власне ім’я, по батькові Посада в комісії Число, місяць, рік народження Суб’єкт подання Номер телефону
1 Верченко Надія Олексіївна Голова
комісії
11.08.1970 Сумська обласна організація політичної партії «Наш край »
2 Зиміна Тетяна Миколаївна Заступник
06.09.1970 Сумська обласна організація політичної партії
«За майбутнє»
3 Васильєв Дмитро Олександрович Секретар 09.01.1985 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
4 Бойко Микола Вікторович
Член комісії
02.02.1968 Сумська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна Платформа –За Життя»
5 Бокатова Тетяна Володимирівна Член комісії
02.12.1988 Сумська Територіальна Організація Радикальної Партії Олега Ляшка
6 Бончукова Любов Іванівна Член комісії
11.03.1972 Сумська обласна організація політичної партії « Слуга народу»
7 Бурнаков Євген Іванович Член комісії
05.03.1995 Сумська обласна організація політичної партії « Слуга народу»
8 Годунова Алла Іванівна Член комісії
14.02.1972
Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
9 Жукова Ольга Миколаївна Член комісії
14.04.1967 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
10 Раскосов Василь Михайлович Член комісії
02.08.1972 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
11 Хандуріна Наталія Анатоліївна Член комісії
21.08.1967 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»

Секретар засідання Голубкова М.Ю.


Додаток18
до постанови №11Путивльськоїміської територіальна виборчої комісіївід 08.10.2020р.

Дільниця №590458 – С.РУДНЄВЕ
№ Прізвище, власне ім’я, по батькові Посада в комісії Число, місяць, рік народження Суб’єкт подання Номер телефону
1 Брежнєва
Лілія Миколаївна Голова комісії 20.10.1964 Сумська обласна організація політичної партії «Наш край »
2 Ніколаєва Тетяна Михайлівна Заступник 02.12.1966 Сумська обласна організація політичної партії « Слуга народу»
3 Брежнєва Дарина Вікторівна Секретар
17.07.1990 Сумська Територіальна Організація Радикальної Партії Олега Ляшка
4 Агеєв Вадим Анатолійович Член комісії
17.01.1994 Сумська обласна організація політичної партії «За майбутнє»

5 Бобіна Валентина Михайлівна
Член комісії
07.08.1963 Сумська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна Платформа –За Життя»
6 Брежнєв Віктор Олексійович 01.03.1962 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
7 Галицька Галина Миколаївна 21.05.1966 Сумська обласна організація політичної партії « Слуга народу»
8 Зіміна Ольга Петрівна
24.03.1971 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
9 Ковтун Ольга Володимирівна 09.11.1977 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
10 Кузченко Лариса Михайлівна 16.03.1983 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
11 КуруцНаталіяФедорівна Член комісії
08.07.1958 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Секретар засідання Голубкова М.Ю.


Додаток19
до постанови № 11 Путивльськоїміської територіальна виборчої комісіївід 08.10.2020р.
Дільниця №590459 – с.CАФОНІВКА
№ Прізвище, власне ім’я, по батькові Посада в комісії Число, місяць, рік народження Суб’єкт подання Номер телефону
1 ДекуноваРаіса Василівна Голова комісії 25.08.1959 Сумська Територіальна Організація Радикальної Партії Олега Ляшка
2 Молчан Ольга Анатоліївна
Заступник голови 23.10.1985 Сумська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна Платформа –За Життя»
3 Полозенко Олена
Іванівна Секретар 14.10.1967 Сумська обласна організація політичної партії «Наш край »
4 Васильченко Ольга Григорівна Член комісії 28.11.1959 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
5 Войкін Юрій Дмитрович Член комісії 23.03.1968 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
6 Войкіна Анжела Миколаївна Член комісії 12.08.1974 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
7 Колотіліна Надія Миколаївна Член комісії 30.07.1969 Сумська обласна організація політичної партії «За майбутнє»

8 Красілова Лариса Миколаївна Член комісії 01.12.1973 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
9 Красілов Микола Валерійович Член комісії 05.05.1993 Сумська обласна організація політичної партії « Слуга народу»
10 Фесенко Наталія Василівна Член комісії 12.04.1957 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»


Секретар засідання Голубкова М.Ю.



Додаток20
до постанови № 11 Путивльськоїміської територіальна виборчої комісіївід 08.10.2020р.

Дільниця №590460 – С.ПРУДИ
№ Прізвище, власне ім’я, по батькові Посада в комісії Число, місяць, рік народження Суб’єкт подання Номер телефону
1 Мандрикіна Тетяна Михайлівна Голова комісії 24.06.1961 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
2 Поздирко Галина Анатоліївна Заступник голови 05.01.1982 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
3 Гутько
Тетяна Миколаївна Секретар 21.02.1990 Сумська обласна організація політичної партії
«Наш край »
4 Кравченко Ольга Михайлівна Член комісії 21.07.1968 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
5 Литвиненко Любов Василівна Член комісії 01.10.1962 Сумська обласна організація політичної партії «За майбутнє»

6 Пшенична Наталя Василівна Член комісії 17.04.1958 Сумська Територіальна Організація Радикальної Партії Олега Ляшка
7 Ремньова Наталія Іванівна Член комісії 10.03.1965 Голова Путивльської територіальної виборчої комісії
8 Стрільникова Олександра
Василівна Член комісії 07.07.1956 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
9 Циганок КатеринаФедорівна Член комісії 15.09.1954 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
10 Шматенко Ніна Михайлівна
Член комісії 07.03.1952 Сумська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна Платформа –За Життя»

Секретар засідання Голубкова М.Ю.



Додаток21
до постанови № 11 Путивльськоїміської територіальна виборчої комісіївід 08.10.2020р.

Дільниця №590461 – С.СТРІЛЬНИКИ
№ Прізвище, власне ім’я, по батькові Посада в комісії Число, місяць, рік народження Суб’єкт подання Номер телефону
1 Ковбаса Надія Андріївна
Голова комісії 04.06.1953 Сумська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна Платформа –За Життя»
2 Ремньова
Кристина Юріївна Заступник голови 01.11.1992 Сумська обласна організація політичної партії «За майбутнє
3 Старченко Олександр Васильович Секретар 16.09.1989 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
4 Бойко Валентина Михайлівна Член комісії 02.01.1968 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
5 Драчук Вікторія Олександрівна Член комісії 15.12.1972 Сумська обласна організація політичної партії « Слуга народу»
6 Пічкова Ганна Володимирівна Член комісії 15.05.1968 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
7 Пронот
Тетяна Сергіївна Член комісії 19.05.1985 Сумська обласна організація політичної партії
«Наш край »
8 Ремньова Тетяна Василівна Член комісії 06.05.1972 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
9 Соловйова Інна Олександрівна Член комісії 24.06.1981 Сумська Територіальна Організація Радикальної Партії Олега Ляшка
10 Стрельнікова Надія Петрівна Член комісії 14.08.1961 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
11 Суворов Олексій Миколайович Член комісії 30.03.1980 Сумська обласна організація політичної партії « Слуга народу»


Секретар засідання Голубкова М.Ю.



Додаток22
до постанови № 11 Путивльськоїміської територіальна виборчої комісіївід 08.10.2020р.

Дільниця №590462 – С.РОТІВКА
№ Прізвище, власне ім’я, по батькові Посада в комісії Число, місяць, рік народження Суб’єкт подання Номер телефону
1 Коваль Віктор Анатолійович Голова комісії 12.08.1965 Сумська обласна організація політичної партії
«Наш край »
2 Коваль Тетяна Миколаївна Заступник голови 16.12.1971 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
3 Лєбедєва Олена Олександрівна Секретар 14.04.1969 Сумська обласна організація політичної партії «За майбутнє
4 Коваль Іван Анатолійович Член комісії 08.03.1971 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
5 Мазуленко Анатолій Федорович Член комісії 13.09.1956 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
6 Мазуленко Тетяна Анатоліївна Член комісії 12.07.1962 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
7 Харитонова Наталія Вікторівна Член комісії 12.10.1976 Путивльська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
Секретар засідання Голубкова М.Ю.



Додаток23
до постанови № 11 Путивльськоїміської територіальна виборчої комісіївід 08.10.2020р.

Дільниця №590465 – С.ЧОРНОБРИВКИНЕ
№ Прізвище, власне ім’я, по батькові Посада в комісії Число, місяць, рік народження Суб’єкт подання Номер телефону
1 Жульєва Любов Василівна Голова комісії 13.12.1959 Сумська обласна організація політичної партії « Слуга народу»
2 Масленнікова Антоніна Афанасіївна Заступник голови 02.01.1949 Сумська Територіальна Організація Радикальної Партії Олега Ляшка
3 Федотенко Ольга Миколаївна Секретар 23.02.1982 Сумська обласна організація політичної партії
«Наш край »
4 Клец Микола Сергійович Член комісії 14.05.1992 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
5 Клець Валентина Олексіївна Член комісії 06.09.1941 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
6 Криницька Тетяна Миколаївна Член комісії 30.10.1957 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
7 Немцєва Тетяна Володимирівна Член комісії 30.01.1989 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
8 Нерощина Лідія Василівна Член комісії 20.04.1958 Сумська обласна організація політичної партії « Слуга народу»
9 Петренко Марія Григорівна Член комісії 27.01.1956 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
10 Петрушенко Людмила Миколаївна Член комісії 26.06.1963 Сумська обласна організація політичної партії «За майбутнє
11 Смолянінова Наталія Олександрівна
Член комісії 26.04.2001 Сумська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна Платформа –За Життя»

Секретар засідання Голубкова М.Ю.

Додаток24
до постанови № 11 Путивльськоїміської територіальна виборчої комісіївід 08.10.2020р.

Дільниця №590466 – С.СУВОРІВКА
№ Прізвище, власне ім’я, по батькові Посада в комісії Число, місяць, рік народження Суб’єкт подання Номер телефону
1 Черв’яцова Тамара
Миколаївна Голова комісії 21.02.1964 Сумська обласна організація політичної партії «Наш край »
2 Щоголєва Світлана Михайлівна Заступник голови 24.02.1966 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
3 Щоголєв Олексій Миколайович Секретар 11.02.1965 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
4 Гудимова Катерина Миколаївна Член комісії 06.12.1978 Сумська Територіальна Організація Радикальної Партії Олега Ляшка
5 Ілінська Любов Миколаївна Член комісії 01.01.1960 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
6 Муза Любов Михайлівна Член комісії 21.11.1967 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
7 Червяцова Людмила Василівна Член комісії 17.08.1978 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
8 Плотнікова Катерина Михайлівна Член комісії 29.07.1960 Сумська обласна організація політичної партії «За майбутнє


Секретар засідання Голубкова М.Ю.



Додаток25
до постанови № 11 Путивльськоїміської територіальна виборчої комісіївід 08.10.2020р.

Дільниця №590469 – С.ЯЦИНЕ
№ Прізвище, власне ім’я, по батькові Посада в комісії Число, місяць, рік народження Суб’єкт подання Номер телефону
1 Осташова Лариса Іванівна Голова комісії 13.04.1966 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
2 Боханова Олена Григорівна Заступник голови 26.05.1969 Сумська обласна організація політичної партії « Слуга народу»
3 Федотова Ніна Леонтіївна Секретар 30.10.1958 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
4 Кіяшко Тетяна Василівна
Член комісії 20.06.1971 Сумська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна Платформа –За Життя»
5 Куксенко Ганна
Іванівна Член комісії 06.03.1970 Сумська обласна організація політичної партії
«Наш край »
6 Кустова Олександра Геннадіївна Член комісії 26.03.1964 Сумська обласна організація політичної партії « Слуга народу»
7 Літвіновська Наталія Миколаївна Член комісії 28.11.1976 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
8 Мозговий Юрій Володимирович Член комісії 13.04.1962 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»
9 Мошенко Марія Миколаївна Член комісії 20.10.1965 Сумська Територіальна Організація Радикальної Партії Олега Ляшка
10 Осташова Валентина Федорівна Член комісії 04.08.1957 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
11 Шишова ЛюбовІванівна Член комісії 05.11.1958 Сумська обласна організація політичної партії «За майбутнє

Секретар засідання Голубкова М.Ю.



Додаток26
до постанови № 11 Путивльськоїміської територіальна виборчої комісіївід08.10.2020р.

Дільниця №590470 – СПЕЦ ДІЛЬНИЦЯ
№ Прізвище, власне ім’я, по батькові Посада в комісії Число, місяць, рік народження Суб’єкт подання Номер телефону
1 Зубкова Наталія Михайлівна Голова комісії 17.11.1977 Сумська обласна організація політичної партії « Слуга народу»
2 Кургуз Оксана Сергіївна Секретар 23.05.1988 Сумська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна Платформа –За Життя»
3 Дугіна Тетяна Борисівна Член комісії 01.03.1960 Сумська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна Платформа –За Життя»
4 Брежнєв Сергій Миколайович Член комісії 29.11.1968 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
5 Сокунова Тетяна Григорівна Член комісії 03.06.1953 Сумська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
6 СтельмашоваЛюбовПавлівна Член комісії 09.07.1964 Сумська Територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»

Секретар засідання Голубкова М.Ю.


Додаток 27
до постанови №11 від 08.10.2020 року


Графік роботи
дільничних виборчих комісій
з виборів депутатів Путивльської міської ради та міського голови
25 жовтня 2020 року

Початок роботи дільничної виборчої комісії – 9.00 - 18.00
Перерва 1 година
Робота в вихідні дні - 9.00. - 14.00

Дільнична виборча комісія працює згідно Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року (постанова ЦВК № 163 від 08 серпня 2020 року
Запис було опубліковано: 09.10.2020 09:20
Запис опублікував: секретарка - Єрмакова Ольга Володимирівна

Авторизація

Увійти