Шановні Путивляни та гості сайту!

Від імені виконавчого комітету Путивльської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на оновленій офіційній веб-сторінці Путивля!

Путивль –це невеличке місто на півночі Сумщини, воно є одним із старовинніших та легендарних міст України.

Ми пишаємось тим, що живемо на благословенній землі. Путивль – наш дім, в якому всім затишно; дім, який має своє минуле, сьогодення та майбутнє. Дім, який має свої перемоги та свої проблеми…

Міська влада є лише тим інструментом, завдяки якому Ви, Путивляни, маєте можливість управляти містом, втілювати свої ідеї, будувати своє життя.

На цьому сайті ви знайдете інформацію про діяльність міської влади, отримаєте корисну інформацію для професійної діяльності, дізнаєтесь багато цікавого про місто, видатнихпутивлян та важливі події нашого міста.

Вірю, що оновлений офіційний веб-сайт Путивльської міської ради допоможе у спілкуванні влади та громади.

З повагою, міський голова Павлік С.А.

Запис було опубліковано: 11.11.2013 01:52