ВІДДІЛ «ПУТИВЛЬСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» СУМСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ05 січня 2017 року набирали чинності зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/main/1798-19), внесені з метою розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу (далі –БВПД).
Насамперед, йдеться про:
- внутрішньо переміщених осіб;
- осіб, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб;
- особи, які перебувають під юрисдикцією України і звернулися для отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Крім того, БВПД ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було до прийняття зазначених змін, а з будь-яких інших питань.
Також суттєво змінилися підходи до визначення рівня малозабезпеченості:
особа матиме право на БВПД, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів;
враховуватиметься середньомісячний дохід особи, яка звертається за допомогою, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер.

Також набрав чинності Закон України «Про Вищу раду правосуддя», яким, зокрема, внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. 04 січня «Голос України» опублікував Закон України «Про Вищу раду правосуддя», отже зазначені зміни наберуть чинності 5 січня 2017 року.
За більш детальнішою інформацією ви можете звернувшись за адресоюм. Путивль, проспект Іоанна Путивльського, буд.46, або за тел. 5-48-44.Запис було опубліковано: 25.01.2017 02:00
Запис опублікував: -

Авторизація

Увійти