Безпечна Сумщина – наша загальна мета

1 лютого ц.р. відбулась робоча зустріч начальника Управління СБУ в Сумській області Юрія Гончарова з міським головою м. Охтирки Ігорем Алєксєєвим, в ході якої було приділено значну увагу реалізації програми «Безпечне місто. Безпечна область».
Ігор Алєксєєв зазначив, що з початку запровадження вказаного проекту в Охтирці встановлено більше 50 відеокамер (поряд із життєво важливими об’єктами, місцями масового перебування громадян тощо), а до кінця року планується встановлення ще 100 засобів відеоспостереження. За наявною інформацією, результатом встановлення відеокамер стало помітне покращення криміногенної ситуації у місті.
Юрій Гончаров подякував Ігорю Алєксєєву за співпрацю в реалізації проекту і відмітив, що кожен керівник органів державної влади і місцевого самоврядування сьогодні має так само опікуватися безпекою населених пунктів Сумщини. «Тим більше,- додав він,- що актуальності цьому питанню додає визначений для Сумської області «жовтий» рівень терористичної загрози, який вимагає посилення заходів з попередження та припинення можливих терористичних проявів ».

Прес-група УСБУ в Сумській області

Зображення: