На Сумщині за матеріалами СБУ засуджено організатора незаконного переміщення нелегалів через державний кордон

Громадянина України, який організував нелегальне переміщення через державний кордон України з території сусідньої держави двох іноземців, притягнуто до кримінальної відповідальності.
У листопаді 2015 року мешканець м. Середина-Буда за грошову винагороду організував та здійснив незаконне переправлення з Росії на територію України двох громадян Таджикистану.
Співробітники СБУ спільно з прикордонниками затримали зловмисника та його нелегальних «пасажирів» у Середино-Будському районі під час руху на автомобілі вглиб території нашої держави.
Згідно з вироком Ямпільського районного суду Сумської області перевізник нелегалів визнаний винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, та засуджений до п’яти років позбавлення волі (з випробувальним терміном три роки) з конфіскацією автомобіля «Мітсубісі Паджеро» як знаряддя вчинення злочину.
Вирок набув законної сили.

Прес-група УСБУ в Сумській області

Запис було опубліковано: 10.02.2017 12:00