Соціально важливі роботи

У громадських та інших роботах тимчасового характеру у 2016 році взяли участь 8,3 тис. громадян. Укладено 1,3 тис. договорів на громадські роботи на суму 7,9 млн. грн. за рахунок співфінансування з коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду на загальнообов’язкове соціальне страхування на випадок безробіття. З місцевого бюджету на проведення громадських робіт використано 3,7 млн. грн., з Фонду – 4,2 млн. грн.
Роботи виконувались по впорядкуванню пам’ятників, меморіальних комплексів, благоустрою територій населених пунктів, придорожніх смуг, ремонту об’єктів соціальної сфери, інформаційно-роз’яснювальна робота по наданню житлових субсидій, роботи в архівах з документацією, заготівля та доставка дров учасникам АТО тощо.
Сумська обласна служба зайнятості бере активну участь в організації та проведенні громадських робіт з призначення житлових субсидій для населення. Оплата заробітної плати безробітним особам здійснюється за кошти Фонду та кошти місцевих бюджетів. До такого виду робіт з початку нинішнього року залучено 874 особи.Запис було опубліковано: 03.03.2017 02:00
Запис опублікував: -

Авторизація

Увійти