Донбас і Крим – наші!

Актуальним напрямком роботи служби зайнятості залишається надання соціальних послуг громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
За допомогою у працевлаштуванні до обласної служби зайнятості звернулися 551 мешканців АР Крим, Донецької та Луганської областей, з них 497 осіб – мали статус безробітного. У 2016 році працевлаштовано 119 осіб, з них 28 - з компенсацією оплати праці роботодавцям. За направленням служби зайнятості професійне навчання проходили 7 безробітних з числа ВПО, у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяла участь 41 особа. Станом на 01.01.2017 року продовжували отримувати послуги служби зайнятості 108 осіб, що отримали довідку про взяття на облік як осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО, з них 91 особа мала статус безробітного.

Запис було опубліковано: 03.03.2017 02:00