Щодо відпрацьованих батарейок та акумуляторів

На сьогоднішній день багатьох хвилює питання охорони навколишнього середовища, але багато хто не знає чим можна допомогти!

Актуальним залишається збір відпрацьованих хімічних елементів живлення, а саме: відпрацьованих батарейок та акумуляторів. Свій внесок у збереження оточуючого середовища роблять і небайдужі суб’єкти господарювання, які у своїх приміщеннях розміщують контейнери для збору відпрацьованих акумуляторів та батарейок.

Тому, з метою інформування та залучення більшої кількості населення міста до збору відпрацьованих хімічних елементів живлення доводимо до відома мешканців міста, що відпрацьовані елементи живлення приймаються для утилізації ФОП Маняном Олександром Сергійовичем по пр-ту.І.Путивльського, 61 та ФОП Кобзарьовим Сергієм Миколайовичем по пр-ту.І.Путивльського, 34 (перший поверх).

Виконком Путивльської міської ради запрошує всіх небайдужих суб’єктів підприємницької діяльності долучитися до збору відпрацьованих хімічних елементів живлення.
Про своє бажання встановити відповідні місця для збору просимо повідомити Путивльську міську раду (особисто або за тел.5-41-74 або на електронну пошту rada-putivl@ukr.net.

Запис було опубліковано: 13.04.2017 12:00
Запис опублікував: Секретар міської ради - Литвинов Олександр Васильович