Інформує Путивльський РВ ДВС ГТУЮ у Сумській області: БЕЗВІЗ не для кожного!!!!!

Довгоочікуваний безвіз нарешті дочекалися й українці. Проте, не кожен зможе скористатись цим правом. Заборона виїзду за кордон так і залишиться для тих, хто не сплатив свої борги. Так, протягом 2017 року судом за поданнями державних виконавців м. Путивль обмежено виїзд за кордон по 4 боржникам.
Найприкріше, коли жаданий відпочинок за кордоном закінчиться, так і не розпочавшись, оскільки працівники паспортного контролю перед перетином кордону, нагадають про невиконані зобов’язання. Отже, плануйте свою відпустку заздалегідь, пересвідчіться, що у вас відсутні борги, і нехай на відпочинку вас чекають лише приємні «сюрпризи»!

Начальник Путивльського РВ ДВС О.В.Зенова

Запис було опубліковано: 23.05.2017 12:00