НА СУМЩИНІ ОСВІТА БЕЗ КОРУПЦІЇ

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» активно шириться Сумщиною. Так зокрема представники органів юстиції провели правові флешмоби для студентства у навчальних закладах Сум, Великої Писарівки, Глухова, Конотопа, Кролевця, Лебедина, Путивля, Ромен та Шостки.
Спеціалісти органів юстиції наголошують: дуже важливо сформувати у молодого покоління нову правову свідомість. Захистити свої права може кожен, головне – знати, як це правильно робити. І у цьому – покликання загальнонаціонального проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!». Фахівці обласної юстиції продовжують активно інформувати громадян щодо захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб.
Більше інформації про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» ви можете дізнатися на онлайн-платформіhttp://pravo.minjust.gov.ua/ . Знаю! Дію! Захищаю!
#МінЮст#MinJust4U#ЯМП! #ПРАВОВА_ДОПОМОГА#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО#КОМАНДА #ПЕРЕМОГА

Зображення: