ЮСТИЦІЯ: ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ

Забезпечення виконання рішень суду – основне і досить не просте завдання. Розгляд проблемних ситуацій, залагодження конфліктів, притягнення до відповідальності – це щоденна кропітка робота, завдяки якій державні виконавці допомагають людям досягти справедливості.А на меті мають одну ціль - відновлення законності порушених прав громадян.
Разом з тим, результативність роботи говорить сама за себе. Зокрема, за 9 місяців цього року органи юстиції Сумщини забезпечили стягнення близько 7 мільйонів гривень на користь Пенсійного фонду України. Цей показник на 60% більший, ніж минулорічний.
Юстиція дбає і про забезпечення прав дітлахів. Так, на користь 14 тисяч дітей стягнуто 46 мільйонів гривень аліментів, що вдвічі більше ніж за цей же період у 2016 році.
Забезпечують виконавці і поповнення державної казни. На користь бюджету за виконавчими документами стягнуто майже 17 мільйонів гривень. Зросла і мотивація державних виконавців до роботи, про що свідчать показники стягнутого виконавчого збору - вони вдвічі більші в порівнянні з минулорічними, і складають близько 6 мільйонів гривень за 9 місяців поточного року.
Крім того, державні виконавці реалізують право громадян на забезпечення виплат заробітних плат, яке гарантується Конституцією України. За 9 місяців 2017 року на користь стягувачівпогасили заборгованість по заробітній платі у 3 мільйони гривень. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року.Через систему електронних торгів СЕТАМ реалізовано майно боржників на 13 мільйонів гривень.
Крім того, у вересні 2017 року на Сумшині запрацював перший приватний виконавець, який на рівні з колегами із державної виконавчої служби допомагає громадянам віднайти віру у правосуддя.
Проте на досягнутому ограни юстиції Сумщини зупинятися не збираються, адже завжди є до чого рости. Наша команда продовжує забезпечувати звершення правосуддя на шляху до створення нової правової свідомості громадян.
#МінЮст #MinJust4U#ПРАВОВА_ДОПОМОГА#сетам#чесніторги#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #КОМАНДА #ПЕРЕМОГА

Зображення:

Запис було опубліковано: 27.10.2017 12:00