директор Путивльського районного центру зайнятості О.В.Спориш вітає колег з професійним святом!

Зі святом, колеги!

Першої неділі листопада традиційно вся країна вітає працівників соціальної сфери з професійним святом.
Ці дні напередодні свята наповнені особливою атмосферою: складанням звітів про роботу, участь у семінарах і круглих столах щодо визначення місця і ролі служби зайнятості в суспільстві.
Аналізуючи місце служби зайнятості, хочу зазначити особливий статус цієї установи. Якщо інші соціальні установи, робота їх колективів залежить від власних зусиль, внутрішньої організації самої установи, то служба зайнятості, виконуючи посередницьку функцію на ринку праці, залежить від зовнішніх чинників – від роботодавців і органів влади. Тому знайти баланс надзвичайно важливо.
Я щаслива тим, що роботодавці Путивльського району найкращі, найталановитіші. За роки спільної діяльності ми навчились чути і розуміти одне одного, Ви відгукуєтесь на прохання в питаннях працевлаштування, особливо тієї категорії населення, якій необхідна в цьому допомога. Мені приємно, що Ви рахуєте не тільки гроші, але маєте серце і душу, і готові підставити плече і надати допомогу тим, хто цього потребує.
Мої дорогі друзі, керівники підприємств Путивльщини, я дякую Вам за спільну роботу, бажаю добра і злагоди, миру і творчих успіхів.
Надзвичайно велика родина сільських голів нашого району давно вже оцінила переваги співпраці з районним центром зайнятості в питаннях організації громадських робіт.
Серед найкращих і найактивніших мені сьогодні приємно подякувати:
Бізюков О.В. – Веселівський сільський голова;
Васильєва С.В. – Рев’якинський сільський голова;
Кіптенко В.М. – Мачулищанський сільський голова;
Полозенко О.В. – Сафонівський сільський голова ;
Гаркавенко О.А. – Князівський сільський голова.
Активно співпрацює з районним центром зайнятості і Путивльська міська рада – міський голова Волков В.В.
На організацію громадських робіт в Путивльському районі у 2017 році виділено коштів місцевих бюджетів – 930,2 тис. грн. та 214,0 тис. грн. коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Укладено договорів на суму 538,9 тис. грн. з коштів місцевих бюджетів та 214,0 тис. грн. – коштів Фонду.
Вважаю, що громадські роботи є найважливішим чинником розвитку місцевих територій, активним механізмом підвищення добробуту громадян нашої країни та протидією трудовій міграції. Поки безробітні мають можливість працювати тут, на своїй території, отримуючи дохід у вигляді заробітної плати, не розпадаються родини, діти виростають в повних сім’ях.
Мені взагалі здається, що більшість проблем у нашому житті виникає через небажання почути один одного, нерозуміння роботи будь-якої системи, як цілого організму.
Вміння почути один одного і віднайти спільне рішення в кожній конкретній ситуації належить до основних в управлінні.
Хочу висловити слова подяки за спільну роботу органам влади Путивльщини :
Южакову Є.І. – голові Путивльської районної ради,
Шульзі М.І. – голові Путивльської районної державної адміністрації,
Волкову В.В. – Путивльському міському голові
Робота кожного базового центру зайнятості залежить від багатьох чинників. Велика роль і відповідальність у цій роботі лежить на плечах обласного центру зайнятості. Найкращі і найтепліші слова і привітання хочу висловити керівництву і колективу Сумської обласної служби зайнятості. Працюючи на базовому рівні, ми абсолютно впевнені у Вашій всебічній допомозі і підтримці. Нехай наша спільна праця буде плодотворною і приносить творче задоволення, найкращі побажання всіляких успіхів.
Глибоко впевнена в тому, що служба зайнятості, як інститут, вкрай потрібна нашій країні. Поки фахівці служби опікуються проблемами простих людей, вони відчувають турботу і підтримку держави.
Так, ми не ідеальні, і сьогодні потрібні зміни, які стосуються надання послуг роботодавцям, необхідно розробити і запровадити механізми співпраці, які не будуть ставити роботодавця і безробітного один проти одного, створюючи непорозуміння і дисбаланс, а навпаки, використовувати дієві механізми спільної діяльності, як-то організація робіт тимчасового характеру, стажування на робочому місці.
Шановні наші клієнти служби зайнятості, ми працюємо для того, щоб допомогти кожному із Вас, вибачте, якщо Ваші бажання не співпадають з основами законодавства про зайнятість або планами на майбутнє. Але впевнена, що в Службі зайнятості всіх рівнів працюють фахівці, які люблять свою справу і робота стала для них хобі, задоволенням і професійною діяльністю.
Шановні фахівці Служби зайнятості! Щиро вітаю Вас усіх зі святом. Пройшовши шлях від спеціаліста центру зайнятості I категорії до директора базового центру зайнятості, можу сказати впевнено, що секрет успіху надзвичайно простий – любов до справи, яку виконуєш.
Нехай доля буде щедрою для кожного на теплі і щасливі дні, професійних успіхів, добробуту і багато простого людського щастя.

З глибокою повагою до всіх,
директор Путивльського районного центру зайнятості
О.В.Спориш.