ПРОЕКТ МІН’ЮСТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: ПІВРОКУ УСПІШНОЇ ІНІЦІАТИВИ

Рівно півроку тому Мін’юстзапровадив загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та успішно його реалізує. Органи юстиції активно переходять на сучасні європейські формати роботи, а проект напряму показує кожному громадянину – закони в Україні працюють.
СпеціалістиюстиціїСумщинивід старту проекту на початку серпнявжездійснили 48 виїздів до районівобласті. За цей час юристимобільнихробочихгруппочуличимало проблем, якітурбуютьгромадян, та активно їхвирішують не у кабінетах, а безпосередньо на місцях, щоще раз доводить, щоюстиція – відкрита для людей.
Крім того,своїплоди принесла і робота оперативного штабу іззабезпечення прав та свобод власників земель і збіжжя. Спільна робота облдержадміністрації, органівюстиції та правопорядку, а такожпредставниківаграрнихспільнотдопомогла не допуститицьогорічвипадків аграрного рейдерства на Сумщині, на відмінувідминулихроків. Крім того, на «гарячулінію» штабу на даний час надійшло 59 дзвінківвідгромадян, якіпотребувалиправовоїдопомоги, і отрималиїї. Відтак,ситуація з аграрним сектором постійнопідпильним контролем.
Нагадаємо, мета загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» – сформуватиновуправовусвідомість шляхом інформуваннягромадян про їхні права та механізмиїхзахисту. Відтак, органиюстиціїСумщинипродовжуютьробити все, абиїхосвітнямісіясприялазалученнюукраїнців до правовоїактивності та правосвідомоїповедінки.

Зображення:

Запис було опубліковано: 06.11.2017 12:00