На Сумщині СБУ блокувала контрабанду товарів на шість мільйонів гривень

Співробітники управління Служби безпеки України у Сумській області спільно з прикордонниками затримали у Краснопільському районі чотири вантажівки з промисловими та продуктовими товарами на суму майже шість млн. грн., частину з яких зловмисники контрабандним шляхом ввезли в Україну, а іншу в такий же незаконний спосіб намагалися перемістити в Росію.
Правоохоронці встановили, що на одному з автомобілів зловмисники поза митним контролем ввезли в Україну з території РФ вантаж контрафактних біологічно-активних добавок. На трьох інших вантажівках ділки намагалися незаконно вивезти до Росії товари широкого вжитку, зокрема одяг, продукти харчування, серед яких - сири іноземного виробництва.
Вилучена продукція відправлена на дослідження.
Тривають відповідні заходи, спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до протиправних дій.

Прес-група УСБУ в Сумській області
26 грудня 2017 р.