КОЖНА ЛЮДИНА МАЄ ЗНАТИ, ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПРАВА

Всеукраїнський національний проект «Я МАЮ ПРАВО!» покликаний підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві, наголосила керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун під час апаратної наради в облдержадміністрації, до якої, окрім керівників структурних підрозділів, долучилися й перші особи міст та районів, очільники об’єднаних територіальних громад.
На такий широкий загал і прозвучала в черговий раз інформація про те, що 2018 рік в Україні оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», головним завданням якого є навчити громадян відстоювати власні права.
З метою активізації даної роботи на території області на офіційних сайтах виконавчих органів влади розроблено он-лайн платформи «Я МАЮ ПРАВО!», які будуть постійно наповнюватися актуальною інформацією у співпраці із управлінням юстиції.
Очільник юстиції Сумщини зробила детальний аналіз, як на сьогодні упроваджується масштабний проект, наскільки активними у ньому є всі суб’єкти.
Одним із ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту, є також надання громадянам безоплатної правової допомоги. За словами Ірини Свистун, це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному. Тому фахівці органів юстиції і в подальшому продовжуватимуть практику виїздів мобільних груп у райони, здійснюватимуть консультування та юридичну просвіту громадян.
Разом з тим на місцях передбачено проведення інформаційно-просвітницьких кампаній щодо правового виховання населення із залученням закладів освіти, культури тощо.

Зображення:

Запис було опубліковано: 01.03.2018 12:00