ДАМО БІЙ ЗЛІСНИМ НЕПЛАТНИКАМ АЛІМЕНТІВ!

Безвідповідальність батьків щодо виховання та матеріального забезпечення своїх дітей – проблема, що не втрачає актуальності та потребує безкомпромісних кроків до негайного вирішення. Мобільна група з ліквідації заборгованості по аліментам вже активно працює в місті Суми.
Працівники юстиції Сумщини попереджають кожного боржника зі сплати аліментів про покарання та обмеження для них, у разі залишення ситуації без виправлення.
Нагадуємо, що боржники, які мають заборгованість зі сплати аліментів понад 6 місяців будуть:
- Позбавлені права виїзду за кордон до ліквідації заборгованості.
- Позбавлені права не надавати згоду на виїзд дитини за кордон.
- Позбавлені права керувати автомобілем, використовувати зброю й полювати.
- Отримають до 240 годин суспільно корисних робіт, оплата за які піде на погашення боргу перед дитиною.
Інформація про кожного неплатника міститься в Єдиному реєстрі боржників, який доступний кожному: https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors

Зображення:

Запис було опубліковано: 01.03.2018 12:00