Тренінг за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього»

Фахівцями Сумського державного університету розроблений та пропонується дводенний тренінг за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», спрямований на підвищення фінансової обізнаності серед сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщених осіб, багатодітних, малозабезпечених, осіб з інвалідністю.
Участь у тренінгу сприятиме посиленню навичок у прийнятті обґрунтованих фінансових рішень щодо користування новітніми сучасними фінансовими інструментами.
Проведення тренінгів пропонується з березня 2018 року до кінця 2018 року. Всі витрати, пов’язані з проведенням тренінгів, забезпечуються організаторами (роздаткові матеріали, кава, обід, оренда приміщення та мультимедійне обладнання). Тренінги проводяться фахівцями Сумського державного університету за підтримки міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».
У разі виявлення бажання взяти участь у тренінгу звертайтеся до управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації за адресою: м. Путивль, просп. І.Путивльського,93 або за телефоном 5-48-90.

Запис було опубліковано: 29.03.2018 12:00