На Сумщині СБУ викрила митника на хабарах за ввезення авто на єврономерах

Співробітники Управління СБУ в Сумській області спільно з прокуратурою викрили старшого зміни митного поста «Юнаківка» Сумської митниці на вимаганні хабарів від водіїв автомобілів на іноземній реєстрації.
Оперативники спецслужби задокументували, що посадовець встановив «таксу» за не створення перешкод у ввезенні на митну територію України автомобілів з реєстраційними номерами країн Європи – одна тисяча гривень з кожного авто.
Співробітники спецслужби затримали митника під час отримання чергової неправомірної вигоди у сумі дві тисячі гривень за оформлення двох автомобілів.
Триває досудове розслідування у рамках кримінального провадження, відкритого слідчими СБУ за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Проводяться невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення інших працівників митниці можливо причетних до вимагання грошей з водіїв.

Прес-група УСБУ в Сумській області
23 квітня 2018 р.