У Сумах СБУ вилучила зброю з району проведення операції об’єднаних сил

Співробітники Служби безпеки України виявили у Сумах зброю та боєприпаси, незаконно вивезені з району проведення операції об’єднаних сил.
Правоохоронці встановили, що мешканець обласного центру зберігав військові засоби ураження у власному підсобному приміщенні поблизу місця проживання. Під час санкціонованого обшуку у споруді співробітники СБУ вилучили гранатомет РПГ–22, чотири гранати Ф-1 та дві тротилові шашки. Оперативники спецслужби задокументували факт протиправного завезення зброї до регіону з Донеччини.
Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України та повідомлення зловмиснику про підозру у вчиненні злочину.
Операція з викриття незаконних дій проводилась спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

Прес-група УСБУ в Сумській області
07 травня 2018 р.