Інформація Путивльського відділу Конотопської місцевої прокуратури: Профілактика правопорушень серед школярів та студентів.

Перед початком літніх канікул з метою профілактики злочинності Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури проведено профілактичні бесіди з учнями та студентами середніх, професійних та вищих навчальних закладів міста Путивль на тему «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх».
Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Профілактика правопорушень неповнолітніх є передусім проблемою педагогічною, бо вона пов’язана з вирішенням певного кола виховних завдань. Тому в цій справі особливе місце займає профілактика, яка має розпочинатися вже з початкових класів школи, коли закладаються основи характеру, ставлення до оточуючих, поведінки в побуті.
Відповідні бесіди проведено з студентами ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей», Путивльського коледжу СНАУ, Путивльського педагогічного коледжу ім. С.В. Руднєва, учнями Путивльського НВО:ЗОШ №1 ступеня-гімназія-заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) Путивльської районної ради, Путивльської ЗОШ 1-3 ступенів №1 імені Р.Рурнєва Путивльської районної ради та Путивльській ЗОШ 1-3 ступенів №2 ім Г.Я. Базими Путивльської районної ради.

Прокурор Путивльського відділу
Конотопської місцевої прокуратури