Інформація Путивльського відділу Конотопської місцевої прокуратури В Путивлі до 1 року обмеження волі засуджено юнака, який ухилився від призову на строкову військову службу.

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення стовно Л., який ухилився від призову на строкову військову службу.
У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачений перебуваючи на військовому обліку призовників Путивльського районного військового комісаріату, згідно з Указом Президента України «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» №88/2015 від 17 лютого 2015 року, прибувши до Путивльського військового комісаріату пройшов військово-лікарську комісію та визнаний придатним до військової служби. Далі направлений до Сумського обласного військового комісаріату, пройшов медичну комісію за результатами якої був визнаний придатним до військової служби.
Перебуваючи в Сумському ОВК, обвинувачений достовірно знаючи про свою придатність до військової служби, діючи з прямим умислом, не бажаючи виконувати свій конституційний військовий обов’язок, передбачений ст.65 Конституції України, з метою ухилення від призову на строкову військову службу, не маючи права на відстрочку від призову, відмовився від проходження військової служби, аргументуючи необхідністю додаткового медичного обстеження, чим вчинив ухилення від призову на строкову військову службу.
За вироком суду першої інстанції обвинуваченого визнано винним у інкримінованому йому злочині за ст.335 Кримінального кодексу України, а саме: ухилення від призову на строкову військову службу.

Прокурор Конотопської місцевої прокуратури
Новіков О.М.