Інформація Путивльського відділу Конотопської місцевої прокуратури.

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури передано до суду обвинувальний акт стосовно 38-річного мешканця Путивльського району, який в травні поточного року перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння рухався на автомобілі в межах с.Бобине Путивльського району та внаслідок порушення Правил дорожнього руху України, вчинив дорожньо-транспортну пригоду, в результаті якої мешканець села Бобине Путивльського району отримав середньої тяжкості тілесні ушкодження.
Дії водія кваліфіковано за ч.1 ст.286 Кримінального Кодексу України, як порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження.
За вказаний злочин передбачено покарання до трьох років позбавлення волі, з позбавленням права керувати транспортним засобом на строк до трьох років або без такого.

Запис було опубліковано: 31.07.2018 12:00