Відбулась чергова 63 сесія міської ради шостого скликання

28 серпня відбулась чергова 63 сесія міської ради шостого скликання. На засіданні сесії депутати розглянули та прийняли ряд рішень, які стосуються життєдіяльності міста. Так, було розглянуто та затверджено звіт про виконання бюджету міста на 2014 рік. За даними головного бухгалтера виконкому - начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Яриги П.П. бюджет за I півріччя 2014р. виконано на 93,6%. Було розглянуто причини невиконання та шляхи для виправлення положення.
Було виділено кошти в сумі 71403,0грн. на виконання проектно-вишукувальних робіт щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації - зсуву ґрунту на розі вул.Сведлова та вул. Калініна в м.Путивль.
З метою переведення гуртожитку по вул. Кірова, 95 в м.Путивль на електричне опалення виділено кошти в сумі 100000грн. на виконання проектних робіт з реконструкції.
Крім того було прийняте таке важливе рішення для міста, як проведення коригування генерального плану міста Путивль.
На виконання доручення голови Сумської ОДА від 12.08.2014р. за № 9-ОД «Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань, які проживають на території Сумської області» депутати прийняли рішення звільнити родину Путивлянина - учасника АТО Юрченка Олега Вікторовича, від сплати послуг з питного водопостачання та збирання і вивезення ТПВ на період його участі в АТО.
Розглянуто ряд земельних питань.
З повним текстом рішень можна буде ознайомитись на сайті ради

Секретар ради О.В.Литвинов

Запис було опубліковано: 28.08.2014 12:00