Інформує управління Служби безпеки України в Сумській області

Шановні мешканці та гості Сумщини!
Із введенням на території області воєнного стану Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами проводить комплекс невідкладних контррозвідувальних заходів.
Із метою попередження можливих провокацій з боку спецслужб та збройних формувань країни-агресора, а також недопущення дестабілізації суспільної обстановки, в регіоні посилене патрулювання вулиць, шляхів транспортного сполучення, місць масового перебування громадян, інших стратегічно важливих об`єктів. Тому у деяких районах області можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів та перевірка документів, що засвідчують особу.
Крім того, просимо громадян інформувати правоохоронців у випадку:
- появи в регіоні осіб, які проявляють підвищений інтерес до військових об`єктів, місць масового перебування людей, підприємств, об`єктів транспортної інфраструктури, будівель органів державної влади та місцевого самоврядування;
- появи підозрілих транспортних засобів та польотів безпілотних літальних апаратів;
- отримання інформації про здійснення терористичної, диверсійної та розвідувально-підривної діяльності.
У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися безпосередньо до УСБУ в Сумській області (м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 32), скористатися номером «гарячої лінії» 610-069 або електронною поштовою скринькою usbu_sum@ssu.gov.ua.
Закликаємо мешканців та гостей регіону бути уважними та відповідальними, із розумінням поставитися до можливих незручностей, дотримуватися правил особистої безпеки та зберігати спокій.
Усі заходи проводяться у межах чинного законодавства.

Прес-група УСБУ в Сумській областіЗапис було опубліковано: 10.12.2018 02:00
Запис опублікував: -

Авторизація

Увійти