НА СУМЩИНІ ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ НЕ РАДЯТЬ ДІТЯМ ПОВОДИТИСЯ АГРЕСИВНО

Для того, щоб надати дітям інструменти, які допоможуть їм краще взаємодіяти з однолітками та справлятися зі своїми емоціями, фахівці юстиції, в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», протягом тижня проводили по всій області зустрічі з учнями та вчителями на тему булінгу.
Які дії підпадають під ознаки булінгу, за який віднині законом передбачена адміністративна відповідальність – саме такі питання обговорювалися з учнями.
Навчити дитину співчутливості, допомогти їй розібратися зі своїми емоціями та направити їх у правильне русло можуть допомогти дорослі, тому бесіди були проведені і з вчителями, яким, окрім того, наголосили, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу», передбачена відповідальність за приховування випадків булінгу.
Діти та вчителі отримали інформаційні матеріали з покроковою інструкцією, як діяти, якщо дитина стала жертвою булінгу чи агресором, а також у випадку, коли стали свідком булінгу.
Тож учні повинні пам’ятати, що булінг – це не тільки не круто, а відтепер ще й є адміністративним проступком.

Завантажити файли: 8.jpeg
Зображення:


Запис було опубліковано: 22.01.2019 02:00
Запис опублікував: -

Авторизація

Увійти