СБУ блокувала незаконний збут зброї на території України

Співробітники Служби безпеки України у межах протидії незаконному обігу зброї блокували збут військових засобів ураження на території нашої держави.
Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Білої Церкви на Київщині незаконно зберігав у власному помешканні вогнепальну зброю та боєприпаси. Своїх клієнтів він підшукував через мережу Інтернет, зокрема серед жителів Сумської області. Співробітники СБУ задокументували факт реалізації ділком двох пістолетів вітчизняного та іноземного виробництв, а також набоїв до них.
Правоохоронці затримали зловмисника за місцем проживання під час збуту автомата Калашникова.
У межах відкритого кримінального провадження фігуранту справи оголошено про підозру в скоєнні злочину за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.
Триває досудове слідство для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.
Заходи з викриття зловмисника проводились співробітниками Управління СБУ в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Прес-група УСБУ в Сумській області
24 січня 2019 р.