НА КОРИСТЬ МАЛЕНЬКИХ ПУТИВЛЯН СТЯГНУТО 400 000 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

Юстиція Сумщини продовжує реалізацію ініційованого Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває, здійснюючи активну боротьбу з батьками, які не сплачують аліментів.
400 000 тисяч гривень - саме таку суму за 2 місяці 2019 року стягнуто державними виконавцями Путивля на користь дітей завдяки пакету новацій та посиленню відповідальності за ухилення від сплати аліментів.
Інструменти впливу, надані законом, зокрема, обмежувальні постанови застосовано до 76 батьків.
Водночас, вперше в історії України реалізована ініціатива суспільно корисних робіт як одного із видів покарання для неплатників аліментів. На суспільно корисні роботи за рішенням суду направлено 1 особу.
Юстиція Сумщини продовжує дбати про вчасне і повне стягнення аліментів, адже закони працюють, борги повертаються, батьки починають сумлінніше виконувати свої обов’язки перед дітьми. Врешті решт таке ганебне явище, як заборгованість по аліментах, буде подолане.

Зображення:

Запис було опубліковано: 18.03.2019 12:00