Путивльська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: провідного спеціаліста з питань благоустрою виконавчого комітету Путивльської міської ради.

У М О В И
проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста виконавчого комітету Путивльської міської ради.

1. Претенденти на заміщення вакантної посади : провідного спеціаліста з питань благоустрою виконавчого комітету Путивльської міської ради повинні мати вищу освіту відповідного професійного направлення, згідно рівня кваліфікації бакалавра, спеціаліста, магістра, стаж роботи за спеціальністю на державній службі не менш 3 років, або стаж роботи в інших сферах не менш 5 років, вільно володіти українською мовою, досконало володіти комп’ютером.

2. Заяви до участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування у газеті за адресою: м. Путивль, вул. князя Володимира, 50, (2 пов. каб.6)

3. До заяви про участь у конкурсі додаються :

заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками,2 фотокартки розміром 4х6, копія документів про освіту, , відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру (електронна декларація)на себе та членів своєї родини, копія паспорта громадянина України (1, 2, 11 сторінки ).

Запис було опубліковано: 16.05.2019 12:00