Інформує Путивльський районний центр зайнятості

Пожежа – це неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, що розповсюджується. Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків, завдаються значні матеріальні втрати.
Будь-яка пожежа починається із загорання, яке інколи може ліквідувати одна людина, якщо має відповідні навички та знає правила поведінки під час пожежі. Тому, у разі виникнення пожежі необхідно заздалегідь знати: які існують засоби пожежогасіння та як ними користуватися.
Сьогодні працює сумісний проект Путивльської районної філії Сумського обласного центру зайнятості та міської ради з організації громадських робіт за видом «організація заходів з пожежної безпеки», який передбачає, насамперед, проведення просвітницької роботи з населенням , надання інструктажів, ліквідацію швидко займистих матеріалів,оцінювання пожежної ситуації в місті, тощо.
Безробітні, що приймають участь у громадських роботах, розповсюджують інформаційні матеріали, які містять інструкцію по поводженню з вогнем,інформацію про техніку пожежної безпеки, про отруйні речовини, що виділяються під час горіння, підручні засоби пожежогасіння.
Цей проект триватиме до кінця літа . І на даний час готуються матеріали для проведення інформаційної роботи із залученням професійних пожежників.

Зображення:

Запис було опубліковано: 29.05.2019 12:00