Прилегла до центру зайнятості чи філії територія – найбільш приваблива

Несподіваний та оригінальний конкурс нещодавно оголосила Сумська обласна служба зайнятості. Присвячений він благоустрою територій, прилеглих до центрів зайнятості та філій Сумського обласного центру зайнятості і не потребує фінансових затрат. Конкурс вимагає одного – неймовірного польоту фантазії.
Мета проведення конкурсу амбітна і полягає в тому, аби прилеглі до офісів території мали найкращий у місті чи селищі вигляд. При цьому рекомендується використовувати квітникарсько-ландшафтний дизайн, популяризувати досягнення вітчизняного квітникарства та декоративного садівництва, нові прогресивні агротехнічні технології, аби привернути увагу громадськості до естетичності вигляду територій та формувати екологічну культуру відвідувачів центрів зайнятості та філій.
Кожен центр зайнятості або філія - учасник конкурсу – самостійно, на свій смак та розсуд реалізує проект ландшафтної композиції, який включає квітник, асортимент посадочного матеріалу, склад уживаних матеріалів, малі архітектурні форми та доступні елементи благоустрою, гармонійно поєднуючи їх.
Учасники конкурсу подають інформацію у вигляді фото (електронний варіант) та короткий опис оригінальних ідей.
Підсумки конкурсів підбиваються у два етапи: до 14 червня та до 27 вересня 2019 року.
Оцінка конкурсних робіт здійснюється за такими номінаціями:
1. «Квітник» (краще оформлення декоративними рослинами й квітами клумб, газонів та квітників);
2. «Вертикальне озеленення» (краще оформлення території квітами й декоративними рослинами);
3. «Парадний вхід» (кращий ландшафтний дизайн);
4. «Креативність» (новизна ідеї).
Комісія за результатами розгляду конкурсних пропозицій визначає по одному переможцю конкурсу в кожній номінації.
Оголошення переможців конкурсів відбувається у місцевих засобах масової інформації, офіційних веб-сайтах обласної служби зайнятості, райдержадміністрацій, районних та міських рад, у соціальних мережах.Запис було опубліковано: 31.05.2019 03:00
Запис опублікував: -

Авторизація

Увійти