Путивльська районна філія Сумського обласного центру зайнятості інформує

Ініціатива знайшла жвавий відгук

Як повідомлялося раніше, триває конкурс на кращий благоустрій територій, прилеглих до центрів зайнятості та філій Сумського обласного центру зайнятості. Ініціатива під умовною назвою «Нам не все одно, де працюємо» набула широкого розголосу й підтримки.
Підсумки конкурсів підбиваються у два етапи: у червні та до 27 вересня 2019 року.
Мета проведення конкурсу полягає в тому, аби прилеглі до офісів території мали найкращий у місті чи селищі вигляд. При цьому працівники служби зайнятості використовують квітникарсько-ландшафтний дизайн, популяризують досягнення вітчизняного квітникарства та декоративного садівництва, нові прогресивні агротехнічні технології, аби привернути увагу громадськості до естетичності вигляду територій та формувати екологічну культуру відвідувачів центрів зайнятості та філій.
Кожен центр зайнятості або філія - учасник конкурсу – самостійно, на свій смак та розсуд реалізує проект ландшафтної композиції, який включає квітник, асортимент посадочного матеріалу, склад уживаних матеріалів, малі архітектурні форми та доступні елементи благоустрою, гармонійно поєднуючи їх.
Зауважимо: у конкурсі взяли участь всі без винятку центри зайнятості та філії обласного центру зайнятості. Всі вони доклали максимум зусиль, аби власна територія мала привабливий естетичний вигляд. При цьому фахівці сміливо бралися за оформлення декоративними рослинами й квітами клумб, газонів і квітників, креатив проявили при втіленні так званого вертикального озеленення, парадних входів тощо.
Не залишилась осторонь і Путивльська районна філія Сумського обласного центру зайнятості. Квітучі кущі півоній, що, незважаючи на пекуче сонце, милують око великими суцвіттями та п’янять ароматом… А поруч з ними білокорі берізки створюють прохолодний затінок та пошепки розповідають неймовірні історії…
Незабаром вздовж пішоходної доріжки розквітнуть сальвії та пахучі чорнобривці…Запис було опубліковано: 19.06.2019 03:00
Запис опублікував: -

Авторизація

Увійти