ЯКІСНЕ ІНФОРМУВАННЯ – ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОВОГО НІГІЛІЗМУ

Стрімкіправовізмінипотребуютьвчасногоознайомлення та засвоєннянаселеннямкраїни. ПізнаватипересічнимгромадянамзаконодавчінововведеннядопомагаютьфахівціюстиціїСумщини, організовуючиправопросвітницькі заходи.
Спілкуючисьвіч-на-віч з жителями міста, правникипроінформувалиїх з приводу інформаційноїкампанії «Я маю право на чеснуплатіжку», яка запровадженаМіністерствомюстиціїУкраїни в рамках загальнонаціональногоправопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Сумчанамповідомлено про граничнітарифи на тепло та гарячу воду, а також про способипротидіїуразінадходженняплатіжокіззавищенимицінами.
До речі, післязатвердження урядом таких тарифів, мешканціСумськоїобластізможутьекономитивід 10% до 15%. Розрахуватирозмірособистоїекономіїможнаскориставшись онлайн-калькулятором розрахункучесноїплатіжки, розміщеним на сайтіМін’юсту за посиланням: https://minjust.gov.ua/news/info/onlayn-kalkulyator-poslug.

Зображення:

Запис було опубліковано: 11.07.2019 12:00