ІМ’Я – ЦЕ КЛЮЧ ДО ЖИТТЯ: ОРИГІНАЛЬНІ ТА ПОПУЛЯРНІ ІМЕНА НА ПУТИВЛЬЩИНІ

Питання надання дитині імені хвилює батьків впродовж 9 місяців очікувань на малюка та після його народження. Це рішення дуже важливе, адже, обираючи ім’я для свого чада, батьки надають йому своєрідну формулу долі та ключ до життя.
Серед зареєстрованих фахівцями юстиції Путивльського району за 6 місяців 2019 року імен популярними залишаються Артем,Назар,Олександр,Тимофій,Анна ,Вероніка,Марія,Поліна. Називали новоспечені батьки своїх продовжувачів роду й оригінальними та рідковживаними іменами. Наприклад, серед дівчат на Путивльщині зареєстрували Ельвіру,Еллу, хлопчиків – Арсена,Дем’яна.
Варто зазначити, що урядом прийнята ініціатива від Міністерства юстиції УкраїниєМалятко, яка дозволить батькам в онлайн-режимі 10 базових державних послуг, пов’язаних з народженням дитини. Зокрема мова йде про державну реєстрацію народження дитини, реєстрацію місця проживання малюка, призначення державних виплат при народженні дитини, внесення відомостей про дитину до реєстру пацієнтів, внесення відомостей до реєстру платників податків, видачу посвідчень батькам багатодітних сімей та призначення допомоги дітям, які виховуються в багатодітних сім’ях, та інше.
Нагадаємо, що за І півріччя в Путивльському районі народилось 65 малюків, з них 34 дівчаток та 31 хлопчик.


Зображення:


Запис було опубліковано: 24.07.2019 03:00
Запис опублікував: -

Авторизація

Увійти