ПЕРШИЙ ДЗВОНИК ЗІБРАВ ШКОЛЯРІВ БІЛЯ «ПРАВОВОГОMessagebox»

Діти знову наповнили міські школи та вже готові отримувати корисні знання, тому що новий начальний рік для малечі – це черговий крок у доросле життя. Допомагати школярам засвоювати необхідну інформацію будуть також фахівці юстиції Сумщини.
Під час візитудо Сумської спеціалізованої загальноосвітньої школи правники презентували її учням «Правовий Messagebox». Даний навчальний заклад особливий тим, що його вихованці мають проблеми зі здоров’ям, тому вони, як ніхто, вразливі до зовнішніх чинників, що здатні завдати моральних та фізичних страждань.
«Правовий Messagebox» наповнений інформаційними матеріалами, які розкривають суть загальнонаціонального проєкту від Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» та ознайомлюють з кампаніями, що впроваджені в його рамках. Правові брошури повідомляють та допомагають у розв’язаннітаких проблемнихпитань, як булінг та домашнє насильство.
До речі, батьки малечі також мають змогу отримати відповіді на важливі для них питання. Кампанії «Виїзд із дитиною за кордон», «Відповідальне батьківство», «Чужих дітей не буває» нагадують дорослим про відповідальність, яка лежить на них у зв’язку з вихованням дитини. Також дорослі дізнались про можливість отримання громадянами податкової знижки –суми, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з оплатою нею послуг навчання
Нагадуємо, що більш детально з інформаційними кампаніями від Мін’юсту можна ознайомитись за посиланням https://pravo.minjust.gov.ua/ua/programs


Зображення:


Запис було опубліковано: 03.09.2019 03:00
Запис опублікував: -

Авторизація

Увійти