МАЙБУТНІ ВІЙСЬКОВО СЛУЖБОВЦІ ДІЗНАЛИСЬ ПРО БУЛІНГ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЙОГО ВЧИНЕННЯ

Військово-патріотичне виховання ліцеїстів кадетського корпусу іменіІ. Г. Харитоненка було доповнено правопросвітницькою бесідою з фахівцями юстиції Сумщини та працівниками поліції.
Правники ознайомили учнів із загальнонаціональним проєктом від Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» та кампаніями, що впроваджені в його рамках. Майбутні військовослужбовці дізналися про поняття булінгу, його види та ознаки. Вихованці закладу були попереджені про відповідальність, яка настає за вчинення дій, що завдають фізичних чи моральних страждань, а саме за:
• цькування неповнолітньої чи малолітньої особи - штраф від 850 до 1700 грн або громадські роботи від 20 до 40 годин.
• діяння, що зазначене вище, вчинені повторно протягом року або групою осіб - штраф від 1700 до 3400 грн або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин.
• булінг вчинений дитиною до 16 років – відповідатимуть його батьки або особи, що їх заміняють. До них будуть застосовані штраф від 850 до 1700 грн або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.
• байдужість керівника закладу освітита не повідомлення ним до органів Національної поліції України про відомі йому випадки цькування серед учнів, до нього буде застосоване покарання у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн або виправних робіт до одного місяця з відрахуванням до 20 % заробітку.
Доведена інформація стане для ліцеїстів застереженням від вчинення протиправних дій та допоможе захиститися від цькувань однолітків.

Зображення:

Запис було опубліковано: 06.09.2019 12:00