Путивльська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності – бухгалтера виконавчого комітету Путивльської міської ради.

У М О В И
проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності - бухгалтера виконавчого комітету Путивльської міської ради .

1.Претенденти на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу – бухгалтера виконавчого комітету Путивльської міської ради повинні мати вищу освіту відповідного професійного направлення, згідно рівня кваліфікації спеціаліста, магістра, стаж роботи на державній службі не менш 3 років, або стаж роботи в інших сферах не менш 5 років, вільно володіти українською мовою, досконало володіти комп’ютером.

2.Заяви до участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування у газеті.

3.До заяви про участь у конкурсі додаються :
заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками,

4 Фотокартки розміром 4х6, документи про освіту оригінал та копія, відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру на себе та членів своєї родини за 2018 рік, копія паспорта громадянина України (1, 2, 11 сторінки ).

5.Адреса подання документів вул. Князя Володимира 50 (колишня вул. Леніна), загальний відділ , кабінет № 6, другий поверх Путивльська міська рада .

Запис було опубліковано: 02.09.2019 12:00