#ДошкаГаньбиЗМУСИЛА БАТЬКА ВІДДАТИ МАЙЖЕ 40 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

Єдиний реєстр боржників – база, до якої потрапляють особи, що мають боргові зобов’язання, зокрема за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад 3 місяці. Своєрідний антирейтинг розчиняє свавілля безвідповідальних батьків та відновлює економічні права молодого покоління.
МешканецьКролевеччинізаборгував своїй доньці Ірині понад 30 тисяч аліментних коштів. Фахівці юстиції, відповідно до вимог ініційованого Мін’юстом закону#ЧужихДітейНеБуває, обмежили чоловіка у праві полювання, користування зброєю, керуванням авто та виїзду за кордон. Державні виконавцізвернули стягнення боргу з заробітної плати неплатника, а також арештували всі банківські вклади та майномістянина. Окрім того, за несплату аліментів понад 1 рік на кролевчанина наклали штраф у розмірі 20% від суми боргу, а це майже 6 тисяч гривень.
Проте справжнім поштовхом до погашення заборгованості стало занесення відомостей про батька до Єдиного реєстру боржників, адже потрапити на #ДошкуГаньбидля громадянина означає:
 неможливість укласти будь-яку угоду з відчуження майна;
 неприємна публічність такої інформації. Наприклад, використовують цей реєстр і для перевірки платоспроможності громадянина – боржник не зможе отримати кредит у банку;
 відмова у здійсненні будь-якої операції, пов’язаної з оформленням транспортного засобу.
Так чоловік погасив всю суму боргу та почав й надалі фінансово підтримувати дитину.

Зображення:

Запис було опубліковано: 24.09.2019 12:00