ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ ПРОВЕЛИ ПЕРШІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ «УНІВЕРСИТЕТУ ІІІ ВІКУ»

Навчатися новому завжди корисно, і вік – цьому ніколи не стоїть на заваді. Так мотивуються студенти «Університету ІІІ віку», який був організований Сумським міським центром соціального обслуговування.
Для людейповажного віку були проведені перші лекції. Фахівці юстиції в якості спікерів долучились до процесу навчання.Вони розповіли про напрямки роботи та структурні підрозділи управління юстиції Сумщини.
Правники, в тому числі, зазначили, що наразі працює зручний сервіс для громадян – он-лайн будинок юстиції (https://online.minjust.gov.ua),на сайті якого є сервіси, використаннякотрих допоможе внести зрозумілі та корисні зміни у життя пересічних громадян. Подібний інтернет ресурс передбачає надання таких послуг:
• реєстрація бізнесу та громадських об’єднань;
• повторна видача документів;
• інформація з реєстрів;
• sms-маяк;
• отриманняелектронного цифрового підпису.

Зображення:

Запис було опубліковано: 16.10.2019 03:00